Jak sbalit holku

Mě už i kolikrát za pozdní příchod máma zbila, víš... takže bych to nechtěl zažít znova...
ty bláho, volám na linku týrání dětí... :)
Hmmm... jaksi jste ztichli.
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD! To je prdel toto!:-DDDDD! Takže to jako mám zkusit. Jo? A kdy s ní mám navázat řeč?Mám jí něco říct hned ve třídě, nebo až před školou?
Je ti... 11 a ty se bojíš výprasku? Nechceš se ještě o té holce poradit s maminkou? (tohle jsem výjimečně myslel celkem vážně, teda pokud tě má máma fakt trochu ráda)
Dej si inzerát:

Známý Astronom, mající problémy s počítačem a sexuálním pudem, hledá neznámou Astronomku, která zná řešení alespoň jedné z uvedených kategorií problémů.
PS: o počítačích nemusíš vědět ani ho... naprosto nic !
skoro 12. A jí 11 a půl... ale to je jedno.... no, nejsem si moc jistej... spíš než mámy se ale bojím jí.... :-D
Lama: Co to mělo jako znamenat? :-D
to je prča, to je prča... :)
hmmm... ale já to s ní myslím vážně! :-D
A nic jinýho už nikoho nenapadá? A jak ji mám oslovit? Co jí mám říct? A hlavně KDY?
kdy chces je to na tobe nesmis se toho bat :]

a mas docela zvlastni mamu hehehe na to ze ti je skoro 12 a musis hned po skole domu :]. Me je jen o 3 roky vic a kdyz mi konci skola tak sem jeste trea do sesti venku pak tdu domu abych se jeste neco naucil;)
do šesti?! Seš blázen?! Kdy se učíš a děláš úkoly? Jo a není zrovna hezký se posmívat...
delam ukoly treba od pul sedmy do pul osmy
a vo vikendu chodim domu v 22-23 to cumis co :]?
bože.... jak můžeš bejt takhle dobrej žák? Se divím, že nepropadáš.. bez urážky.
to je v pr---píííííííííííííííííííííp---i
Mám zjištěný, že zběžné pročtení před hodinou postačí - na průmyslovce se totiž biflovací předměty typu bížule, děják či zemák moc nenesou. Úkoly dělám obvykle o velké přestávce, nebo mezi půl sedmou a osmou (čili až ve škole). Jediné, co dělám doma, jsou takové ty důležitější věci jako referáty. Nejlepší způsob, jak udělat úkol, je ještě stihnout ho ve škole (děláš například příklady v matematice trošku dopředu), než ti jej zadaj, či těsně potom, co ti jej zadají. Jinak platí pravidlo "dávat na hodině pozor". Co se zbývajícím časem (odpoledna, víkendy)? :)))
hmmm.... ale pořád jaksi odbočujem...
Neodbočujem, protože tím co jsem řekl zákonitě vzniká po škole hromada volného času.
astro: sem na gymplu uz 4m rokem a mam znamkovy prumer 72% [mame procenta ne znamky] tj sem ve tride prumer / lehky nadprumer ...
a jeste nikdy sem z niceho nepropadal ...
hmm.... a jak to mám teda s tou Monikou udělat?
dyt sem ti to rikal udelej to tak jak sem ti to rek a hlavne se toho neboj ... a uz se na nic neptej, musis to brat s lehkosti delas z toho hrozny problemy hehehe
Este jadna rada:
Skus sa priklonit na jej stranu! Napr.: ak sa bude ona niekomu vysimievat, tak sa pridaj na jej stranu! Alebo ak si zabudne napr. pravitko na matematiku, a ty mas nahodou dve, tak jej jedno pozicaj!