Jak sbalit holku

jo kamose do toho netahej ... to ti radim... mel jsem holku a vzal jednou kamose sebou a uz jsem ji nemel ..
pepe: :-D... Tak to je tam radši tahat nebudu... no. pod pojmem pěkná je fakt pěkná holka, co by aji ostatní řekli, že je pěkná.
Astronom: netahat, nene :)
jeee chapes vono je to individualni, proste se normalne chovej, snaz se s ni bavit trochu vic, pozvi ji treba do kina, a ono by to mohlo prijit samo, ale nebud moc vtiravej, to se ji asi moc libit nebude :].
:-D. OK.Ty jo...... Jenomže.... jak bych to tak řek... nechcu to moc ztěžovat, ale já jsem takovej.... jak bych to.... no.... stydlín a nejsem příliš odvážnej...
Ty brďo.. aji Vydra pomáhá... díky... budu se teda snažit... ale já furt nevim, jak navázat tu řeč.... :-D jí něco řeknu a ona mě pošle do prdele.... :-D
jako ne, že by mě tam musela bezpodmínečně poslat, ale mohla by, že...
kdyz nevis o cem s ni kecat, tak to asi nebude ta prava.. si s ni povidej o tom o co se zajima o skole, o picovinach pak pritvrd a uz to pojede .. hlave kdyz jdes za ni neber kamose a hlidej is ji jak oko v hlave woe
jeee ty si pako hehe to nesmis takhle brat ona te do prdele nepozve az pudes ze skoly pryc tak se ji zeptej na jakou stranu de domu hehe a rkeni ze des tou samou a po ceste se s ni treba zacnes bavit a pofrci to samo no ;))
jo tak to jde taky a kdyz te posle do prdele, tak se na ni vykasli
co sem to napsal, "ona te do prdele nepozve"

:D

posledni dobou pisu rychlej nez myslim :/
Neboj se, v životě tě pošle to prdele tolik lidí, že to nebudeš stíhat počítat ..
to mě teda nenapadlo... ale je v tom jeden háček. že chodí na obědy a já ne. A jako půl hodiny bych tam nemoh čekat. to by mě máma zabila.
hmm... ale od ní bych to teda moc nechtěl slyšet. hej s tou cestou je to ale fakt bezvadnej nápad. Až teda na tu studenou polívku, v který by mě máma asi utopila.
heh tak to je docela pech ze mas jit hned po skole domu to me uz nakou dobu nehrozi :] to neumis rict mame ze se najis ve meste, kfc je vsude plno, a k tomu tam muzes pozvat i tu buchtu, neni to skvely :]?
Pokud ti za to stojí, tak tě rozzuření rodiče nezastaví !
heh.... KFC. Viděl jsi Přerov?! Tady máš nějakej ten kus od školy jeden bufet, kde prodávaj hranolky a langoše! Navíc v KFC bych se asi ani nedoplatil. Jestli mi za to stojí? No samo! Buchtu?! No dovol! Jako máma by mi asi nedovolila, se po škole jen tak flákat.....
Teda pochybuju, že mi to máma dovolí nebo tak... no... sice domů jdu vždycky až tak půl hodiny po škole, když se s Lukášem zakecám. že,... ale tohle by asi bylo na delší dobu... myslíte, že to mám zkusit?
Máš nějakou docela přísnou mámu - co bys dělal zalezlý doma? Pokud se o tebe máma bojí, tak ji každých pět minut informuj smskou o svém stavu.
A co když půjde jinou stranou, nebo s kámoškama?
Nípal: :-D. Nemám mobil. A ona mi ho asi těžko půjčí... :-DDD
Jo no.... bojí. Ale tak co mám dělat? A stejně se musím učit...
Jako toho jmenovca rodiče taky moc daleko nepustěj...
V životě budeš krz ženskou ještě muset obětovat daleko víc, než teplej žvanec... :)
teplej žvanec? Co je to?