Problém s počítačem

No - mám dost času a dobrou náladu - takže odznova:

- máš zvukovou kartu zvlášť (tj. zasunutelnou do slotu v PC) ?
- máš zvukovou kartu integrovanou na základní desce (součást MB) ?

Pokud zvlášť - máš ovladače na přiloženém CD nebo disketě zvukovky.
Pokud je to součást MainBoardu - máš ovladače na CD MainBoardu.

Systémové CD obsahuje jen některé ovladače Windows (snad i zvukové).

V záplavě slov se ztratilo hlavní: máš puštěné reproduktory? :-))
Váš známý Astronom: tady jsem nasel nejaky rady na rozchozeni zvuku... http://lukasuv-svet.wz.cz/Soubory/3).html
Moc dík za rady. Vypadá to, že mi opravdu chcete pomoct :-)
Tonik: :-DDDDDD
Lama:
1) integrovanou
2) systémový CD neobsahuje zvukový ovladače
3) MainBoard? Co je to? CD MainBoard? moment...nero, naprogramujte si hru ve Flashi, Boardband Router - k rozdvojce netu, InterVideo, Drivers and Utilities, Microsoft Works,His Excalibur,LCD monitor - PHILIPS, Fax/Modem Suite,Užitečný Software - LYNX, Canon PIXNA MP 110 - Windows, Canon PIXMA MP 110 - Macintosh, WinFast, systémový CD a jakásik disketa G72-VASA040 a jak to systém procházel, tak tam byly jakýsi ovladače. Asi zvuku. Ale já potřebuju PCI nebo tak nějak a tam je VIA bo co. Jo je na tom nálepka VIA SATA RAID Driver Disk 1 of 1.
Ale systémovka to není. Tak co? Je v tom MainBoard?
Zaplý repráky? :-D To bylo to první, co jsem udělal. Přesně podle návodu, jak píše Tonda. svítěj, takže v zásuvce pravděpodobně budou a v komplu sou pevně nasazený. Navíc u toho správce systému bylo:
Ostatní hardware (?)
-------Multimediální zvukový adaptér (?!) Nenainstalováno.
Jo a pokusil jsem se to obnovit na 3.9.2005 a nejde to. zkusil jsem jiný datum, nejde to. Včera jsem instaloval WinXP Service Pack 2 tak jsem to zkusil obnovit na bod co byl po SP2 a ani to nejde. Takže už tři závady:
1) zvuk
2) Ukončení systému při prohlížení počítače spybotem ( uprostřed testu)
3) nedokáže se obnovit
Není to na náhodu trošku moc? Proč mi Antiviry nic nenašly? Ani Antispyware? (AD-Aware SE Personal)
vyhod komp z okna, tahle zabava neni pro tebe
To už je fakt moc ...

MainBoard == ZÁKLADNÍ DESKA
VzA, jestli tomu nerozumíš, tak odvez kompa do servisu, ušetříš si čas(ale peníze bohužel ne), navíc bych si tipnul, že máš kompa ještě v záruce tak tu kejsu ani neotvírej.
Pokud máš zvukovku na základní desce a Správce zařízení hlásí, že není nainstalována - tak opatrně ! - ale velmi - velmi opatrně ! - vypáčíš krumpáčem tu základní desku z té bedny, co ji tam máš namontovanou a dáš se na poměrně novou disciplinu "Vrh mainboardem do dálky, s úmyslem trefit kontejner!" :-))
Lama: Hahahahahahahahaha...
Džej Ár: Už to mám. Přišel jsem na to sám. S těma registrama:
Export do souboru, a v přík. řádku je příkaz reg. celý to zní
reg import soubor.reg je to jednoduchý jak facka.
Joey: Aha. Tak to jo. Ale kdyby tady místo mě seděla moje máma, tak by celej webzdarma pochcípal. To mi věř :-D
To má tak silné větry?
Nípal: Ne. Ale s tou byste to tu nevydrželi. Ta je 100 000 000 000 000 000 000 000 000 000krát nechápavější něž já.
Nepopletls to? Nemělo to být obráceně? Vážně ne?
hezky tu mluvis o tvy mame, kdyby tu byla tak by te vypleskala
Bys dostal takovou facku, že vyletíš ke stropu a budeš se tam nudit :-)
Jako ale je to pravda.
Jsem taky méně chápavý - mohl bys mi napsat slovy to číslo s těmi moc nulami?
Já bych to převedl na logaritmickou škálu. (čili jako třeba v decibelech). Vezmeme-li astronomovu nechápavost jako 10dBi, nechápavost jeho mámy bude v tomto přepočtu 300dBi. Takže rychle od ní pryč, neboť jste právě všichni přišli o sluch (případně i o poslední zbytky sluchu) a o zdravý rozum (případně i o poslední zbytky zdravého rozumu).
Nípal: Jo. Vystih jsi to celkem dobře. Tím jako nechci mámu nijak urazit. A jí by to stejně ani neurazilo. Ona to o sobě ví a říká to i o sobě. Já si myslím, že kdyby to viděla, tak by mi ani nevynadala, jelikož by ani neměla za co. A jak říkám. Fakt jsem to nemyslel zle.