Astronomův pokec

heh, zajímavé :) jen jsem nepochopil to s tím svůj index na tvou složku... to jako myslíš, že já bych to mohl smazat z mého adminu? To zrovna asi ani ne, to jaksi nejde... to by musel mazat nějaký skript u tebe
Džej Ár: Ne..... že cestu ke složce bys změnil....napsal bys tam cestu k mojí složce a pak by to šlo.... ne?
ne, přece nemůžu mazat skriptem umístěným na jednom (virtuálním) serveru mazat soubory z jiného.
Džej Ár: Já myslel, že to jde..... ty brďo... to by byla celkem bomba, kdybych si otevřel soubor, do text. pole URL bych napsat http://www.jakpsatweb.cz
a do textovýho pole - obsah bych napsat <head><title>Jakpsatweb</title></head><body>Stránky jsou ve výstavbě</body>
Dal bych OK a pak bych šel na jakpsatweb a tam napsaný "Stránky jsou ve výstavbě" :-DDDDDD
no to bys moh jít hned k ExE
to by se dalo i jednoduše zavirovat stránky....
LOL, astronom objevuje svět :)
hehehe k čemu by ti byly zavirovaný stránky, bez ohledu na to že to nejde, zavirovat můžeš max server na kterym jsou ty pages
no mě k ničemu, ale prostě by to šlo... ( kdyby ten script fungoval )
nešlo
http://ministerstvo-informatiky.michael-le.info/astronom.png
Michael Le: Teda ale toto! To už je vrchol! :-D Okamžitě to ztáhni z webu! Po na tebe pozvu policii a udám tě za šíření falešné poplašné zprávy! To bude pokuta několik tisíc!
Ale já mám problém se zrakem a ty barvy, které tam máš mi ničí zrak... Jen abych nepodal oznámení já na tebe.
A můžu tě udat i za vyhrožování.
Michael Le: Máš smůlu. Poldi tě už vyšetřujou. To není vyhrožování. To je fakt. Ještě to můžu stornovat. Je to jen na tobě.
Nevyhrožuj, to co píši je fakt, mám kvůli tobě poškozený zrak. Stahuji to na tvoje přání, ale přestaň tu spamovat.
A není ti 15, nemůžeš podat trestní oznámení.
heh, zajímalo by mě, co na tom obrázku bylo...
Ten debil VzA jeste zije? clovek se po dlouhe dobe podiva na wz a tohle..

VzA: dyt by si pres ty bryle nepoznal policajta od mikulase!
Euroška: Nekecej.
Džej Ár: Něco jako:
Ministerstvo informatiky varuje:
V žádném případě nechoďte na lukasuv-svet.wz.cz
mohly by vám zůstat trvalé následky.
Bo tak něco..... A vypadalo to stejně jak ty nápisy od min. zdravotnictví na cigárech.
Michael Le: Ale jo! Máš štěstí. Ještě jsem to moh stornovat. Jo a vsadím se, že jsi mi dnes nebo včera,( já už nevím přesnej čas ) psal e-mail ve znění nějak:
[sprostý slovo na s bo na š] neukazuj nikomu ty svoje hnusný stránky a dál už nevím. Ale vím, že to bylo přes jeden řádek, lichotivý to nebylo, bylo to poslaný z knihy na mým webu e-mail byl zadán jako myslím: adsl@adsl.adsl
VzA: Na tvou stránku chodit nebudu protože se mi z těch tvých barev rozcházejí oči. A anonymní maily neposílám, není to profesionální.
Michael Le: Promiň, nechci tě urazit, ale ty a profík. jo? eeeeeeeeeeeeeeeee-pi eepi! Nevěřím. Měl bys mě vidět v programování. ( ne stránek )
A co si uz hezkeho udelal?
Pár prográmků, jestli se to tak dá nazvat. v .bat a tam jsem od nikoho radu nepotřeboval....
Astronome, z toho, co tu vidím, lze tvoje programátorské schopnosti srovnat pouze s programátorskými schopnostmi ústředního topení, a to ještě vypnutého. V tomhle srovnání bys prohrál.