Proč máte zrovna ten nick, který máte?

No?

Já si ho třeba vymyslel, nemám to podle ničeho.. vymejšlel jsem kraviny a pak sem přišel na tohle a celkem se mi to zalíbilo, a tak ho používám...


A co vy? :)
Já to mám podle toho, že mě zajímá vesmír a podle toho, že se moc ptám. ( Ty kraviny ti teda vymejšlet dou. Když se na mý stránky chceš mermomoci v Opeře dostat. )
Jaký kraviny? podle mě tohle inteligentní dotaz, hodící se do Mimo téma.. já používám FF woe
No, JR jsou mé iniciály, ale po čase mi to přišlo dlouhé, tak jsem z toho udělal Džej Ár, to je asi tak vše... jinak mívám občas ještě nick třeba Ritchie, a to mi vymyslel kdysi nějaký spolužák podle mého příjmení a nějak se to ujalo a říkají mi tak v mém okolí všichni...
protože OK1DIS je moje radioamatérská značka
pepe: Kecáš blbě. By ses tam musel dostat v nějaké zastaralé verzi jako je třeba -123, protože jsi tam nešel ani v jedné mozile co existuje. si myslíš, že mě oblafneš. co? schválně nepoužíváš IE ani FF ale Operu!
nepiš mi sem tvý pocity, odbočuješ od tématu... lamo..
A ten port sis taky vymyslel. nevěřím ti, že si tam v ně šel. nebyl bys tak blbej, abys mi to říkal. Sice mi to nepomůže, když neznám tvoju IP, ale ty bys mi nikdy nic neřek.
Astronom: máš vzácnou schopnost rušit cizí thready! SKLAPNI aspoň tady!
pepe:Nejsem lama. Odbočovat nebudu. Ty lamo. A nejsou to mý pocity. Vím, že bys tam teďka v Mozille nešel.
dis: Naser si!
Astronom: tvý pocity, city a nálady si piš jinam a neurážej návštěvníky mýho threadu .. děkuji
No dobrá, aspoň se zasmějete :o)
Před několika lety mi ukradli mobil a já byl tenkrát hrozně naštvaný. Chtěl jsem už tenkrát (a dosud chci), pokud se mi to povede, pracovat s mobilními telefony. No a jak jsem byl tak hrozně naštvaný, snil jsem, že bych mohl vytvořit nějakou technologii, která by dokázala zjistit polohu MT, aniž by to bylo vázané na SIM kartu...atd...(někde snad mám ještě o tom papíry). A jak jsem si tak přemýšlel, tak jsem chtěl i nějaký název a tak vzniklo slovo Eagleeye. Později jsem to přejal taky jako fantasy symbol mých oblíbených elfích průzkumníků/hraničářů a když jsem hledal přezdívku, bylo jasno. Teda vlstně to "hledal" bylo až podruhé, protože dříve jsem měl přezdívku Fox (z tohoto období se dochoval ještě název stránky. Už jsem ho několikrát chtěl změnit, ale nešlo to :o)), ale to jsem tenkrát taky ještě chodíval do herny a už tam jeden takový byl...Pak mě na internetu můžete najít ještě pod pžezdívkou Fairendil, což je v elfštině "milující svobodu", což už nyní chápu spíš ve vztahu "mých světů".

Jak jsem říkal, určitě jste se zasmáli, ale snad jsem naplnil smysl tohodle threadu :o)
Ale jak si přišel na to eagleeye ?
pepe: Tak se měl jmenovat ten systém určování pozice, woe :-)
Ale jak přišel k tomu názvu?
pepe: No tak chtěl jsem, aby to zančilo ten smysl. A orlí oko mi přišlo dobré, něco jako oko, co všechno vidí. Začalo to okem a pak už jsem jen hledal jaké oko ;o)
aha, no to mě zajímalo, takže výmysl?
pepe: No to je jasné :o) Už chápu, kam míříš ;o)
no, já svůj novej nick mam: "Jednou sem si nechal poslat pozvánku na registraci na gmail a tam mi to jasko výchozí nabídlo tohleto a uz to bylo:)"
Eagleeye: ted zas nechapu ja :)

OndraSter : aha tak to je zajímavé, takže náhoda.. :)
F:\dokumenty\midi\deedx.mid .... jak prosté :D
deedX: tak to jsem nepobral :D ..a co je vlastně DeedX ?
Myslíte Rik, nebo MzM. MzM je jasné, Rik je z jedné knížky.
Mě tak nějak pořád nic nenapadalo, tak jsem nakonec myšlení zavrhla a použila jméno své oblíbené mexické zpěvačky :-D. I když je pravda, že jsem ho upravila, aby v něm nebyla diakritika, protože ona je Thalía :-)