Otevření menšího okna... help

potřeboval bych vědět jak udělat...

př. mám stránku index.php tam mám nějaký obrázek na něj se klikne pro vstup a otevře se stranka uvod.php a ta stranka uvod.php by měla být v menším okně např. 800x768 na celou výšku pro monitory 1024 ale neměla by bejt přes celou šírku.. a také by tam neměl být adresový řádek a prostě celá ta lišta.. něco podobného jako je na cocotteminute.org...

zkoušel jsem to googlit ale nic, stačí mi jen když mi napíšete kde to najdu (třeba i s přesným odkazem), nechci po vas celej zdrojak.. díky moc
Musíš si to umět vyřezat, když jseš takovej chytrák.

<head>
<title>Untitled</title>
<script language="JavaScript">
function a()
{
open('uvod.php','info','height=678,width=700,left=0,top=0')
}
</script>
</head>

<body>

<a href="#" onclick="a()">Vstup</a>

</body>
hééj astonome díky...
jj... ( nerad to říkám ) nemáš zač.... vím proč jsem říkal, že jsem expert ve vyřezávání kódů ze stránek....
tys to vyřízl tam odsud z toho cocotteminute.org ?
jasan.... a co sis myslel?
ty se nezdáš hochu... :D
pepe: ? Upozornění! Neznámý výraz! Okamžitě vysvětlit, nebo beru jako urážku! :-)
To vyříznutí bylo strašně jednoduchý.... jsem si napřed přečet celej kód ( byl moc krátkej ) a pak sem tam viděl JS.... o něco dál byl odkaz a ten měl hodnoty href="#" takže odkazem to nebylo a měl nastavenej onclick="a()" z toho vyplívá, že odkazuje na funkci.... vspoměl jsem si na script a vidím, že se jmenuje a....
A už je to jasný.
Jo... jak to myslíš, že se nezdám?
Pochybuju, že se o mě někomu zdálo...
myslel jsem to tak, jako že... mno já nevim jak ti to říct, ale urážka to nebyla... je to něco jako ve smyslu.-. že umíš vyřezávat :)
? Tak to teda neumim.....
..... že jsem expert ve vyřezávání kódů ze stránek ... < tvoje slova
o o
I
-_-
Počkej..... neznáme se z mýho webu?
nejspíš jo! :D
pepe: heleme se! Si řikám, že si byl na mě takovej drzej... :-D
hm jasný.. jsem to já ten samje pepe... akorát tu jsem pod jinym webem tamten jsem zrušil!
Proč? Nebyl tak špatnej... ale tenhle je lepší.
koukám, že seš s Vršanem v klubu.... co?
jj hrajeme spolu hokej, ... u tamtoho webu neěšlo o to jak vypadal.. šlo o to že na něj bych už neměl čas... tyhle stránky dělám pro naši 9.třídu hokejistů! ptz na oficiálkách sportovníího klubu kadan o nás hovno napíšou tak si děláme svoje.. a ted si dělám osobky.. už je mám dlouho a na ně jsem potřeboval ten script na to otevření okna!
aha.... tak to sem ti asi dost pomoh... co?
jj.. já to měl na celý... ale to má každej.. a málokdo to má na menší okno, asi to nemá žádnou výhodu ale mě se to líbí a ještě vedlo toho muže mít lištu icq a tak.. blbost to je ejdno... pak jsem to musle vše nastavit v css na levo.. ptz tam bylo 185px od kraje...tak te je to na levo... hned u kraje.. ptz kdyby to bylo na středu tak se zobrazíé 3/4 stránky
a řek bys mi teda prosím tu adresu? Teď už stejně nemá smysl to utajovat... už je ti to na prd.