IE 7.

No.... ja na vidlích98 asi ještě vydržím pár měsíců a pak jdu do XP -p a linuxu ;)
ironie v tom článku není... bohudík...
A 98ička je bezva systém, protože 1) levnější 2) ty novější windowsy se od sebe zas tak moc neliší a když má někdo na komplu 98, tak snad nebude kupovat já nevim za kolik tisíc XP
Euroska: Ty máš 98? Takže ten článek chápeš?
astr: nenazÝvá...

jestli hodláš tvořit webové stránky nic jiného ti nezbude mít více prohlížečů. pro kontolu toho co si vytvořil. taky mam operu přestože ji nepoužívám pro surfování... windows98 sem viděl, dokonce 3.1 potažmo dos... a prvně sem viděl commodora, to si ale jaksi pamatovat nemůžeš....

ten autobus to je jako co?

"a v jistým smyslu to virus je.." - to mluvíš o IE? souhlasim....
já znám 98 a XP a myslím si, že když pomineme design, tak tam vůbec žádná velikánská změna není.. jenom pár menších ( když pomineme design ) a ze své zkušenosti i vím, že v 98 je i pár věcí, které v XP chybí! A to je podle mě chyba.... Například tam nejde vlastní nastavení složky - změnit HTML složky ( soubor htt ) ale když tam přenesu složku z bráchovýho PC, kde jsem měl nastavený červený písmo atd, tak to jde... ale nejde udělat aby se tam zobrazilo to, že složka je důležitá pro chod systému a jak jsem si dal do složky, že tam bude to přihlašování, tak to v XP taky nejde.... A to je podle mě chyba!
NzA: Ne

(málem jsem si smíchy ohřál s řízkem i ruce....)
jasně, IE je virus, a celkem promyšlený, ještě jsem neviděl jiný vir, který by se tak totálně prosral celým systémem a shazoval ho...

jinak win98 mi nevyhovoval hlavně proto, že potřebovaly tak co 2 dny restart, to xp pro vydrží okolo 2 týdnů (vím, taky to není moc, ale je to lepší)

Jinak uživatele IE asi nikdy dost dobře nepochopím, zvlášť ty, kteří měli možnost vidět i nějaký Internetový prohlížeč, ne jen tu paridii na browser.
ne... o spyware viru. O IE bych nikdy nic takovýho neřek, protože je to nejdůležitější prohlížeč windowsu.... navíc IE tu byl už dlouho a ty nový prohlížeče co používáte vy, tu byly až později a zase zapoměly na další funkce, který IE podporuje... Kdežto IE se drží staré tradice a kódy jenom přidává.. a ty starý ponechává.. A na to ty vaše 60MB prohlížeče serou.. proto jsou tak malý. Víte?
lolec, Astronome, z toho jednou vyrosteš, neboj :D
Astronom: v XP a jakémkoiv NT systému je tolik rozdílů, že bys je počítal celý život, jednak, jak už jsem napsal, je to mnohem stablinější (ovšen a linux to samozřejmě nemá) Každopádně můžeš použít NTFS systém souborů s šifrováním a uživatelskými právy a potom nějaké primitivní htt skrývání souborů je k smíchu... zkus se na tu složku podívat přes cokoliv jiného, třeba windows commander, myslíš, že ti to něco skryje?
Džej Ár:No jo... ale když se jim ty prohlížeče v tu zkušební dobu nezalíbily...
A to restartování, to je kravina! Já jsem to za tu dobu co to boužívám musel restartovat jednou! A mám to už tak dva měsíce... to že se ti systém posírá je tím, co do toho svýho komplu cpeš..... ( prosím neuraz se... nemyslím to špatně )
ja jsem nucen používat ie, protože se mi zbytek začne asi po hodině sekat (mám požádně zasraný win a nechce se mi tu už měni- čekám na nové PC)

ie se drží standartů, které si sám vymyslí...

a to že nechávají starý kód je další hloupost, bo tam zůstanou bugy...
No, afaik třeba Netscape je starší prohlížeč a poněvadž z něj FF vychází, tak by se dal pokládat za stejně starý, a na rozdíl od IE dodržuje standardy
To máš ale úplně jedno! Hlavní je, že to nikdo neviděl, když najel na místo, kde byla! A takový skrývání se normálně používá... i v XP.. a když se jednou brácha naštval, tak mi z komplu smazal moju složku ( na jeho počítaču -98 ) Ale vlastně mi ji nesmazal, protože mi smazal tu vstupní složku...
Ale to IE je dodržuje víc!
Astronom, jen taková blbá otázka: jak často ten počítač vypínáš? pokud ho vypneš častěji, než jednou za ty dva dny, tak samozřejmě tu potřebu restartu asi nepocítíš, ale když jedeš dva roky v kuse (provozju DC huby pro naší síť a spoustu dalších služeb) tak to restartování co dva dny naštve, když na XP to stačí tak jednou za dvy týdny... když na tom pc teda nic moc nedělám, tak jede i měsíc bez problému...
co ie dodržuje více? ;)
Džej Ár: Na to se vykašli... na to jsou jiný servery, co používaj super počítače... a ty se teda restartujou jenom když se vypne elektřina ( vyp. zap.)
fůru příkazů, který mozilla firefox ne.
>>Ale to IE je dodržuje víc!

tak to už je vážně k smíchu, to se na mě nezlob....

zkus si pročíst w3c.org... taky s můžeš podívat na tohle: Ale to IE je dodržuje víc!

nebo si zkus na svém milovaném IE třeba acid2 test.... a taky zkus otevřít 15 oken IE a podívat, se kolik sežere ramek a potom zkus 15záložek v opeře a porovnat.....
První si něco přečti a nauč, než zase začneš špinit klávesnici...
Astronom: my potřebujeme interní hub, hub, který je mimo síť je nám na 2 věci, navíc je naprogramovaný podle našich potřeb... ale to je jedno, to tady neřešíme, každopádně 98 po 48 hodinách prostě nejsou schopné normálního provozu...
záložky a okna, to je něco jinýho... nepotřebuju otevírat 15 oken... na co by mi to bylo? A ty testy nepotřebuju.. to dělaj ti voli, co chtěj IE shodit a tak tam dávaj kódy, co IE neumí! Ale kdyby někdo udělal podobnej test na mozillu firefox, tak to by se všeci divili,a říkali y že je to podfuk.
sakra, jak jsem napsal na tohle: tak jsem naevložil ten odkaz :D

tady je

http://interval.cz/clanek.asp?article=3137
ROFL, tak to už je na mě vážně moc, končím s touto diskuzí.....

přečti si o tom testu něco.... acid2 test kontroluje, jak moc daný prohlížeč podporuje standardy w3c nijak nezvýhodňuje žádný prohlížeč, v současné době totiž tímto testem na 100% neprojde žádný existující prohlížeč, jen opera ho splňuje cca z 95%, Firefox tak z 80% a IE tak okolo 20%