drugs & others

http://www.skaff.wz.cz/2005/07/16/ve%c4%8de%c5%99e-je-na-stole/

kdo si dá/dal a nebojí se to tady přiznat? je tu někdo kdo má zkušenosti s jinejma drogama než thc?
S jinejma drogama než thc?
Já nemám zkušenost ani s thc a že bych toho nějak litoval nebo měl pocit že jsem v životě o něco přišel, to se teda říct nedá.
Já mám prakticky nulový zkušenosti i s kouřením a alkoholem a myslím, že to tak i zůstane. A jinak souhlasím s Tomem a také si nemyslím, že bych o něco přišel.
Cigaretu jsem taky nikdy nevyzkoušel. Samozřejmě že mi bylo říkáno vyzkoušej to, za to nic nedáš. Jenže co bych z toho měl kdybych to vyzkoušel? A stejně jako s těmi drogami, nemyslím si že by můj život byl chudší když nevím jak chutná cigareta. Mi úplně stačí když někdo kouří vedle mě.
teď zrovna jsem nekouřící kuřák ;-) a alkoholu vypiju průměrně tak asi dva frťany ročně.. veškerý silnější drogy než tohle mě minuly, ani na škole mě nepotkaly.. takže zkušenosti žádné a nijak mě to nemrzí.
pokud bereme thc jako srovnatelnou s alkoholem tak to se nedá nazvat drogou. a už vůbec ne silnější, i v účincích i jinak.

http://monitoring.aktualne.cz/images/stat_umr_01.jpg

vsimnete si prvnich dvou položek zdola :)) a té nahoře. já vim, kdo to nezkoušel se se mnou bude hádat ale nikdo by neměl soudit to, o čem neví nic. a čtením článků na netu se o thc opravdu nic nedozvíte, respektive jo ale ve stylu propagandy... s Tomem se hádat už vůbec nebudu, tvůj názor znám dopředu ještě než si ho sem napsal Tome ;)
čtením článků na netu se o thc opravdu nic nedozvíte >> možná že se o thc ani nic dozvědět nechci ;-)
tak to neni na tebe
A jaký je teda můj názor na drogy když ho znáš dopředu?
Já jsem totiž svůj názor na drogy neřekl, řekl jsem pouze, že jsem je nevyzkoušel a proč.
Co když třeba toho o THC vím více než ty, i když jsem ji nezkusil? Co když třeba někdo mi blízký má s drogami problémy? Vůbec mě neznáš tak nechápu jak můžeš předem vytušit můj názor na něco.
Tom: >>Já nemám zkušenost ani s thc a že bych toho nějak litoval nebo měl pocit že jsem v životě o něco přišel, to se teda říct nedá.

tohle mluví za vše, ne? nic víc sem nemyslel, prostě že ti nebudu vnucovat svůj názor o hulení a nebudu se s tebou hádat jesli je to droga nebo neni. to je vse
No tak jaký je teda můj názor, když ho znáš, tos ještě pořád neřekl. A mě by to zajímalo, ať se o sobě něco dozvím...
trava, hasis, lsd, xtc, pervitin. Hezkych par let zpet.
Zlaty kafe a cigara...
skaff> sikovny zpusob jak si nalakat lidi na stranku ;-)
U mě nic jinýho než THC a alkohol... a pár cigaret, protože jsem chtěla vědět, co na tom ty lidi maj:) Ale pěknej obrázek skaffe...:)
hele elis, tebe sem dlouho tady neviděl :)
Tak vidím že to nebylo tak žhavé s tou tvou znalostí mého názoru na "lehké" a "tvrdé" drogy skaffe. Tak si příště pořádně rozvaž než zase něco řekneš.
Taky jsem tu dlouho nebyla:) Ale až bude ten wz sraz (pokud teda bude), tak doufám že tam budeš...:)
no ja ozkousel alkohol, cigarety i thc. a jediny u ceho jsem zustal je alkohol(ale jen prilezitostne)
Nemam tady v umyslu rozpoutat hadku ale ja huleni davam tak za cas a kdyz dlouhou dobu nic tak to proste nechybí...
Lidi nebojte se. Travka ma nulovou zavislost.
+lepsi ucinkz ney chlast
+mnohem lepsi ucinky nez chlast
+dobra nalada
+vune a barva
- cena a dostupnost(jak kde)
- cerveny oci
- legalizace kurva ta legalizace
Skoda ze u nas se tomu lidi branej.
Chápu, není to legální ale co pak máte v ůmyslu pořád žít podle výmyslů jinejch?
Marty: jj přesný. aneb samotáři: to bude tim, že tady lidi málo hulej.... :))

Elis: jo ja bych tě taky rád poznal a zhulil :)) jesli sraz bude, což nebude, tak tam budu :))
Hele, ja Vam to poviem tak z neutralnej strany. Najhorsie drogy su fajcenie a alkohol, to mi musite dat za pravdu, nie ze skodite sebe ale aj okoliu a su strastne navykove. Ak chce mat niekto naladu alebo haluze tak urcite nechlastajte, to radsej si daj par vodnych(alebo inak), ale to vse, neni to nic moc, mas po otm brutalne ochaby, si sprosty, uplne sprosty a este si to aj uvedomujes (sakra jaky som ja sprosty, uz hulit nebudem..), takze o nic nepridete ked to nevyskusate. Akurat sa budete moct pochvalit ze ste to dokazali nevyskusat. Ale nemam rad ked niekto povie drogy jsou spatneee, ale alkohol a cigary akoze v poho, tak to nie, je to o mnoho krat horsie, to povie kazdy skuseny...
>> Travka ma nulovou zavislost.

Na každou drogu se dá vypěstovat závislost, a nezáleží na tom, jestli je to heroin, "tráva", alkohol, cigarety nebo káva. Jen se liší rychlost jakou se závislost získá, průběh závislosti, následky na organismu a obtížnost zbavení se závislosti.

(Btw nepouštějte se do polemik o tom, jeslti tráva je nebo není droga, protože to je droga, stejně jako např. kofein, který (taky?) je brán jako cosi neškodného. Slovo droga není totiž synonemem pouze pro smrtící drogy jako je např. kokain.)
nezkoušel žádný drogy... teda drogy v pravym slova smyslu...

pivko atp mezi drogy nepočítám!

travka je na hovno... uplně ti zkurví život, podělá ti to spermie, závislost to má jako kterýkoliv jiný drogy a jen jednou zkusit? kamoš mi řikal, že poprvý ti je z toho k zeblití a víckrát? ne, děkuji, nechci...
na hulení se dá vypěstovat návyk, závislost sice taky ale hodně těžko. a návyk, to je prostě že na to má člověk chuť, dá se tomu taky řikat psychycká závislost nebo tak nějak, a nebo u některých lidí i fyzická, což je teda horší, protože to si pak musí dát, stejně jako závislej na tvrdejch drogách. s takovym člověkem sem se setkal jednou. za dva měsíce vyléčenej a nemůže to ani cejtit už...
>>travka je na hovno... uplně ti zkurví život, podělá ti to spermie
to si vycet kde? zivot ti to jen tak nezkurvy. to ti ho driv zkurvy chlast.(o tech spermiich pomlcim - protoze to slysim poprve)

>>závislost to má jako kterýkoliv jiný drogy
tak to souhlasim. Jak psal Tom, tak se da na kazdou drogu vypestovat zavislost(coz by slo i u blbyho cernyho caje a neni zakazanej)

>>kamoš mi řikal, že poprvý ti je z toho k zeblití a víckrát? ne, děkuji, nechci...
jestli je tvuj kamos nekurak a dal si treba sota tak se ani nedivim:-)))
nevim jak si to ten tvuj kámoš dal ale poprvý ti to nic neudělá, i kdyby to byl marockej haš... nevim proč to tak je, ale je :)