drugs & others

Jako nejhorší je, když se člověk přidá k partě a dá si proto, aby nevypadal před ostatníma blbě a už to jede. To je pak fakt smutný jako :-( A začíná to tím hulením herojnu a pak si třeba i lidi píchaj tu trávu a tak! :'-(
>>nevim proč to tak je
presne to taky nevim. ale prej se thc uklada v tucich a odbourava se postupne po dobu cca 3-4 mesicu. pak je celkem logicky ze cim castejc hulis tim silnejsi to ma ucinky a ze napoprvy ti to nic neudela. hodne lidi je poprvy vzdycky jenom zmatlana z toho hustyho dymu IMHO

a kdyz uz jsme u tohodle tematu. zkousel jste nekdo mlicko ze samcu?
Spook: jj kamos to daval a rikal ze good ale na palicky ze samicek to prej nema...
Autor: Marty (autotuning.euweb.cz)
Datum: 19. 07. 2005 19:10

Nemam tady v umyslu rozpoutat hadku ale ja huleni davam tak za cas a kdyz dlouhou dobu nic tak to proste nechybí...
Lidi nebojte se. Travka ma nulovou zavislost.
1+lepsi ucinkz ney chlast
2+mnohem lepsi ucinky nez chlast
3+dobra nalada
4+vune a barva
5- cena a dostupnost(jak kde)
6- cerveny oci
7- legalizace kurva ta legalizace
Skoda ze u nas se tomu lidi branej.
Chápu, není to legální ale co pak máte v ůmyslu pořád žít podle výmyslů jinejch?

-------------------
1)urcite, jen se to musi umet hulit a mit dobrej model
2)nekdy i haldy (vlastni zkusenost, doporucuju)
3)na kazdyho pusobi jinak, 50 lidi si to uziva, 51. skoči z okna
4)mnoho chutí a vůní a barev, nezamenitelna vune, kterou napodobí jen stařeny utopené v pivu a usušené na radiátoru. po čuchu ji poznáte hned
5)dnes uz mi to neprijde jako problem, moznost objednat pres net seminka a vypestovat si. a v kazdejch hospodach kde jsou mlady lidi se to da sehnat. jen se musi umet obchodovat
6)vizinky to jisti
7)pro vlastni potrebu, mensi jak male mnozstvi:)

trava je droga na ktery je pouze psychicka zavislost a to až někdy po 3-4 letech užívání.
po prvnim jointu si závislost nevypěstujete, ani po stym.
vyhulenej sex je lepší než normální, pokud se vám postaví
bacha, i hulení má svý způsoby konzumace a bez jejich znalostí se můžete pěkně ztrapnit.
je to životní styl, stejně jako kafe po ránu abych mohl fungovat.
zaručeně léčí a kdo řiká opak to nikdy nezkusil. odvar nebo mast je skvělá na hojení a ekzémy.
nehulte technický a semínka
vodní dýmka snižuje procento onemocnění rakovinou.
zvyšuje chuť k jídlu, dobré pro lidi s chronickym nechutenstvím, špatné pro modelky.
že je to přestupní droga je blbost. a že huličovi už tráva nestačí a proto začne frkat peří neni pravda. spíš ho někdo ukecal.
nikdy po vykouření jointa neřikejte že jste vypálený jak Lidice. neni to vtipný.
nejhorší je to pro lidi s nějakou skrytou psychickou vadou o který ani oni sami nevědí... kámoška zjistila že má schyzofrenii až po tom, co si dala houby a brkčko, pak sme šli přes železniční most a zrovna projížděl vlak. A ona během pěti vteřin přellezla zábrádlí a pustila se, s vysvětlením že nám ujede (přitom sme nikam neměli jet), naštěstí jsme ji v poslední milisekundě chytili s kámošem. jinak by byla na kaší pod vlakem

nebo druhej příběh, seděli jsme někde v nějaký budce, a byla to ta vodárna, jak je vždycky odtok vody z velkejch sídlišť do nějakýho rybníka nebo já nevim co to je, prostě v tý budce byla díra a žebřík až 15 metrů dolu k vodě. přímo k vodě ne, na okraj kde už začínala ta břečka. a ona prostě šla, stoupla si na okraj, zařvala "martinooooo" a slítla dolu. tam ležela v bezvědomí asi 10 minut než sme se tam dostali a pak se zvedla a odešla domu. po svejch. asi 10 cm od hlavy měla na zemi napíchlou železnou tyč, taky strašný štěstí... Mi budete řikat že je nezzodpovědný zhulit člověka co má schýzu, ale když už je, tak nemůžete říct: hele, renato, prostě tě tady nechcem (i když ji tam nikdo nechtěl, protože se báli těhle průserů), ona se dycky rozbrečela a nebyla schopná normálně komunikovat přes hodinu, než ji někdo nevysvětlil že neni pravda, že ji všichni nesnášíme...

prostě travka otevírá člověka jako knihu, to je někdy dobrý a někdy špatný...

simon: já si taky myslel že ten sex nebude nic moc, ale fak je lepší :) i když ne že se pokaždý zkouřim před tim ;)
32 duvodu proc zahulit> http://kyk.wz.cz/blog/77689_item.php
Hehe pěkné. Některé důvody jsou v podstatě spíš proti hulení, ale je to myšleno s humorem takže to tak beru.

Btw mě osobně pobavil tenhle:
>> Vyslov slovo "JOINT"! Nezní to romanticky?!
Pro mě to nezní romanticky ani trochu, protože - najděte si ve slovníku co tohle slovo znamená v angličtině. No významů je hodně, já mám na mysli význam "kloub, spojení, pohyblivá vazba" a podobně. Teď totiž právě píšu článek do sborníku (v angličtině) týkající se jedné záležitosti v robotice a tam tohle slovo používám běžně :-))))
Takže romantika jak hrom :-D
Keby sme tak boli jak v holadsku, to je raaaaj :)) kamo odtial akurat prisiel a uplne proste haluz, inak to nevidim len ist na dovolenku do holanska...
to jo, tenhle druh turistiky(hulici kempy) tam prej jen kvete. ale od legalizace prej u nich ubylo hulicu(tim myslim tech domacich). ale fakt nevim co je na tom pravdy