Pro programátory

v tom případě musíš sám, ale POSTUPNĚ - ne "dejte mi skript", "prosím přesně zdrojový kód", "napište mi to jak to má být"...
máš internet, dej si jako startovací stránku www.google.com a používej ho... hledej a čti a uč se a zkoušej.. nauč se anglicky (jestli už neumíš) a počítej s tím, že když pokukuješ po programování, javascriptu, visual basicu, php a já nevím po čem ještě, tak to nebude trvat týden, ani měsíc, ale spíš rok nebo dva. Trpělivost a študovat... jiné cesty není...
tak jako, co hledám na vyhledávačích, tak jsou tam toho miliony stránek a píšou tam o tom samý kraviny... všude o programech, jaký jsou báječný, někde je fórum, kde se tam o tom kecla jedna věta ale v jíným smislu, někde je výrobce programu, někde jsou programy ke stažení, ale nikde není jazyk, nebo návod na to, jak si mám udělat program... to bych to pročítal týdny, než bych to ve vyhledávaču našel...
"miliony stránek a píšou tam o tom samý kraviny" - si všechny četl?

pak jsou ještě knihkupectví.... a v nich spousty knížek...

ale končím, asi jsem taky zapomněla že je ti jen o 3 víc než mýmu synovi - asi na to prostě přijdeš časem - nebo taky ne ;-)

howgh
hele sem si přečet to co si zplodil na builderu a to je teda síla.... lol....

mě by spíš zajímalo jak někdo kdo neumí programovat může hodnotit kvalitu webu pojednávajícím o programování... (už jen proto že gůgl háže vcelku relevantní odkazy na zadaná slova)
Nelíbí? Tak jako když mě skoro vůbec nechápou,....
2VzA> google.com a jyxo.cz by pro tebe meli byt zakladem. kdyz se v nich naucis hledat tak ti to usetri spoustu casu. a co tam nenajdes tak ti vetsinou poradi na forech. problem je, ze v tomhle pripade chces neco, co imho neni na 5 minut a ty co by ti mohli poradit museli dlouho studovat aby to zvladali. proto se jin nechce delat jen tak praci za druhy
...přesně tak....
kromě toho když po někom něco chceš tak je jedno z doporučení nebýt drzej... (ty ho většinou nesplňuješ, to je taky důvod proč sem ti nepřepsal tu šílenost cos mi poslal)
Tak jako, oni na mě začali bejt z ničeho nic drzí! A dělali ze mě vola!
kde? teď sem to přečet třikrát a nikde nevidim že by byl někdo drzej... samozřejmě kromě tebe...

jinak zmíněná diskuse je na http://forum.builder.cz/read.php?150,1143729
Marek: Hmm... dík
neni zač, rádo se stalo....