Soutěže na webu

Nemáte náhodou někdo nápad, o co by se na mým webu mohlo soutěžit?
Návštěvníci si v anketách stěžují, že by dali do soutěži lepší ceny a lehčí otázky... nemá někdo z vás návrh?
No, první soutěž by mohla být o to, co znamenají hýbací obrázky v menu na lukasuv-svet.wz.cz a odměnou by bylo, že by věděl, kam se vlastně dostane. :-o
Ne, sorry, je to kapku nepřehledné.
Soutěž? Proč?
šak jo.... já už pracuju na nové "verzi" stránek..... no tož, aby to tam bylo taky tročku zajímavý.... možná i pro větší návštěvnost...
no imho nikdy nezklame soutěž o poradny auto, nadupany PC, zajezd do teplejch kraju atd. :)

a ted trosku vazne. soutež na osobních strankach se mi zda docela zbytecna. jednak si nebudes moc dovolit poradnou cenu a druhak se ti navstevnost nijak vyrazne nezvedne
Zkus soutěž typu: Zašlete nám libovolný předmět (a pochopitelně i svoji adresu) do 31. srpna. Poté uděláme slosování a jediný šťastlivec všechny tyto zaslané předměty získá. To určitě přitáhne hodně lidí, a uvidíš, že se sejde dost věcí :))) A můžeš si navíc některé věci nechat, protože můžeš hýbat s počtem přihlášených :)
hahahahaha!......
ROTFL...
To by nebylo tak špatný... ale to asik ne....
Já bych dodal rozbitou pračku a ohořelý prkno...
Mě tu přebývají 3 rezavé radiátory.
HAHAHAHAHA!
Tak by to asik nešlo...
Co by s tím asi pak tak ten výherce dělal? Třeba s takovýma posranýma plínkama a dudlem?Hrál si na mimčo, co nechodí na záchod?
Ale šlo, akorát to poštovné bude drahé...
A hlavně, kdoví, jestli to pošta vůbec bude ochotná doručit.
Právě.....
Tak zkus zasílané předměty omezit pouze na platné mince a bankovky ;)
hahahah!
ROTFL
Myslíš, že by na to někdo skočil?
Když řekneš, že výherní suma bude dvojnásobkem toho, co lidé zašlou... ;)
Jako že ten co něco poslal a vyhrál by to, tak by dostal dvojnásobek toho, co vsadil?
Ne, dvojnásobek celku, ale o celku máš představu jen ty ;) Víš, po světě se najde takových blbců... i v Češích ;)
ha.... ale teď vážně... fakt si myslíš, že bych tam měl takovou soutěž dávat? A navíc zveřejňovat svou adresu?
To mám napsat, ať to dávají zabalený do igelitu v 16:00 do odpadkovýho koše u schránek na dopisy vedle kauflandu, bo jak?
>> fakt si myslíš, že bych tam měl takovou soutěž dávat?
Ne.
>> A navíc zveřejňovat svou adresu?
Ne.
Ne. Jiný zvrhlý nápad: Nech si zasílat videonahrávky brutálních vražd (domácí video, pochopitelně, přece nebudeš hodnotit nic profláknutého) a budeš oceňovat toho, co zašle nejbrutálnější záběr. Hlavní cena: vězení.
hahahahahahahahahahaha!
ROTFL!