Něco pro Váš IE

ža já si před tim nepřečet ty další příspěvky.......
a prej to ve FF nic neudělá :-/

To byla druhá BSOD v životě mejch widlí.
koukám, jak taková ptákovina zaujme :)) Navíc jsem na vás nevědomky ušil kůlnu. No. Přijměte mou omluvu. V linuxech to prohlížeč ani systém neshazuje. Pravda, záložka FF je trochu zasekaná, ale jináč těch 9 000 000 pixelů vykreslí :)). Vykreslí to dokonce i konqueror (nějak). :)) Mně to nic se systémem neprovedlo :). Jináč koukám, kam téma ujelo. Sranda. No i když to nemá takovou výhřevnost (jen 25 reakcí za den), stejně je to slušný.
ja dostal BSOD s tim ze selhaly drivery > reboot
No, když vám někdo napíše že "Opeře ani FF to nic neudělá", tak to asi něco dělá. A tudíž to nezkouším nad rozdělanou prací, ne? Fakt jak malí, používáte win dost dlouho, abyste byli aspoň trochu opartní, ne? No nic.

Zkoušel jsem to v linuxu. No, a jak to ve win dlouho chroustá a pak to spadne, tak v linuxu (nic nového Debian 3.0 jádro tuším 2.4.?, mozilla 1.7) to croustlo, za 2s se ukázaly malinké posuvníky a nic nespadlo, systém běžel jak hodinky...

Takže na net raději z linuxem? :-D
MzM: klidne bez linuka, jen si nejdriv precist poradne thread :)
Kyk, no jo, ale co když někde brousíš a cvak, a je to v .... BSOD
Brousim zasadne v nozirstvi, bohuzel mam noze od Horsta Fuchse...
k tematu: pak se nezhroutim a v klidu pouziju 'magickou kombinaci klaves'. Na mym starym pc w98se bluescreen bezna zalezitost, takovy vyviklany widle si jeste nevidel :) sem rad ze uz jsem ho dal pryc.