Firefox & cache

používám Firefox 1.0.4 a mám ho instalovanej na disk E. Na disku C je jenom systém (win xp pro) ale firefox pořád cpe soubory se svýma cache do disku C, konkrétně do documents and settings/uživatel/data aplikací/mozilla/cache...

jaktože má svoje soubory na C, když je instalovanej na E? Já ho tam nechci, zabírá mi místo protože disk C je přesně velkej na systém, ne na nic jinýho. Dá se to nějak někde nastavit, chování Firefoxu?

(tmp a temp mám taky nastavený na E)
spust spravce profilu firefoxu (myslim se to dela firefox.exe -p), vytvor si novy profil, dej si ho na disk E, smaz defaultni profil (je v documents and settings). jestli nechces prijit o vsecky nastaveni, tak pred smazanim staryho profilu ho zkus nakopirovat do novyho... nebo ho prenes pomoci mozilla backup
Tohle je spíš nastavení sysému, ne? Viz proměnná prostředí USERPROFILE.
mZm: ee, dyt rikam, vsechny docasny souory mam nastaveny na E
hele s timhle bych se obrátil na czillu...
takze si to shrneme:
windows od 2000 vyse ukladaji uzivatelske profily vcetne ruznych nastaveni a souboru do adresare documents and settings na stejnem disku, kde je adresar windows (pokud neni nastaveno jinak). firefox po instalaci vytvori defaultni profil, kde je nastaveni firefoxu a jeho cache. a tento firefoxi profil se uklada do adresare uzivatelskeho profilu uzivatele windows. takze bud si presunes profil firefoxu, jak jsem psal vyse, nebo si presunes cele documents and settings.
Dyť to píšu....
Marek z Markova: mam pocit, ze jeden z nas dvou toho druhyho nechape.

no proste profil firefoxu (kde je i jeho cache) se defaultne nachazi v documents and settings, ale muzes ho mit kdekoliv jinde nezavisle na umisteni documents and settings. na czille o tom urcite bude neco napsany, ale rekl bych, ze ne o moc vic, nez co jsem napsal uplne nahore.