Doufám, že data budou zachráněna !!!!

<b>Pro admina:
Chtěl bych se zeptat na dost důležitou věc a to, jestli se vám podaří zachránit data uživatelů webuzdarma.cz, moc mi na tom záleží, protože jsem před chvilkou omylem smazal celý můj web z HDD(přemáčkl jsem se) a jediné místo, kde je můj web uložen je u vás na webuzdarma.cz nebo jestli by to šlo udělat jinak, třeba by jste mi ho mohli poslat na email(jsou to asi 2MB, ale pracoval jsem na tom půl roku). Hodně mi na tom záleží...

Díky</b>
Tak to fakt nastve! :/
To ja si ihned po tom, co jsem zjistil, ze je WZ ve srabu, vypalil vsechny weby v aktualni podobe na RW. A mam to i na HDD. Jsem ale paranoik... :)
Existuji programy, kterymi muzes web ziskat, i pokud si ho nedavno smazal, ale musis pouzivat FAT/FAT32 na NTFS nevim, estli to de....
Doufam, že se vám podaří všechna data zachránit v co nejkratší době..
To root, to Keen:
Jo na NTFS to jde taky, delal jsem to asi pred 2 rokama. Nevim presne ten soft z hlavy ale pres google neco najdes retezec "undelete". Pro fat16/32 toho tam bylo vic, holt musis hledat - mozna to tu negdo vi z hlavy???
Ja nepoujzivam ani FAT ani FAT32 ani NTFS, takze nefim, ale zkus se podivat....
mno dyz si neco smazes z disku .. nejak beznej treba FAT32 .. tak to mozna zachranit pude ale ma to par podminek .. nesmeli ty data bejt fragmentovany .. toze esi byly tak se ti v tom zadnej redeletovaci soft nevizna .. taky od toho smazani nesmis nic delat .. aby se ti ty data nepremazali novejma .. to bejva u w98 problem hlavne kvuli tem jejich tempum a swapakum :P ... navic stranky se zachranujou docela dobre .. toze muzes jit po klastrech a hned podle zdrojovyho kodu poznas ze to sou stranky .. problem je esi si mel stranky delany ve flashi nebo v nakejch klassech .. to se pak poznava dost tezko :]