Frekvence monitoru

Mám takový problém s nastavením obnovovací frekvence monitoru, mam grafiku radeon8500 a před formátem to šlo v pohodě na 100hz, ale tedka tomu prostě nedonutím víc než 60 .. když nastavím třeba 43 tak se to přepne ale když dam 85 tak v nastavení u monitoru to je ale v obrazovkách je jen 60 a takly to jen na 60 jede, poradí někdo pls co stim? diky
což takhle si nainstalovat ovladače od grafiky? teď tam máš asi windowsácký standart
ty tam samozřejmě mám, DNA, měl sem je tam i řpedtim jelo to na nich
tak co řešíš, se stejnou samozřejmostí nainstaluj ty normální!
pochop, jelo to na nich ... tedka ne ... na ětch offic taky ne ... jinak bych to sem nepsal ..
jo aha... tak prostě spust comp v nouzáku, odeber ze správce zařízení grafiku, odinstaluj a fyzicky vymaž ovladače z disku, restart, znova do nouzáku, tam nainstaluj grafku s oficiálníma ovladačema do jiný složky než před tim a pak další restart už do normálnich win. jesli nepomůže, tak nevim.
tak bohužel nepomohlo :( ale zajímavé že u toho druhého monitoru sem mohl nastavit 100hz .. sice má max 60hz takže to v něm jen rozmazaně lítalo ae nastavit to šlo .. a v tomhle nic ...
Taky jsem měl takovou instalaci, musel jsem to řešit jiným ovladačem monitoru. Od posledka jedu na monitor plug and play bez problémů a se stejným železem (Matrox - Siemens).
jasný no, taky sem to tak chtěl řešit ale nemůžu sehnat na svuj monitor žádnej ovladač :)
Stačí nějakej podobnej, zkus trochu zaexperimentovat. Jen bys měl dát pozor, abys nepřešvihl frekvenci, některé monitory se neumí ochránit.
to je v poho já na tenhle chci 85 a jeho maximum je 100 .. tak aspon porad pleas nějaký stránky s driverama .. gogl vygooglil kulový když sem to zkoušel :)
To nevím, já našel ovladač v instalaci Win XP.
no právěže mě to jelo přdtim taky na tom co tam smrkkli wokna ..
Já jsem dal aktualizovat ovladač - vybrat sám (nebo co to tam je) a zkoušel jsem, až jsem našel podle názvu nějaký podobný typ, co mi zafungoval.
kladivo ... no nic už to nějak ty 3 měsíce do novýho compa vytrpim ale dik :)
no mozno ti to ten monitor nepodporuje, mozno sa sikmooky sekli a miesto 60 ti tam napisali 100 :( neviem, ja som si proste stiahol z Netu najnovsii soft na 3Dcard a uz to fachcilo...tak neviem kde mas chybu
Noo jako od šikmookejch to fakt je =D ale na 100 to předtim opravdu jelo :)
No, to, co tu popisuješ je fakt tím, že win mají nastavené, že monitoro toho víc nezvládne a nepřepne to. Taky jsem s tím jednou bojoval. Pokud nemáš nic historického (monitor), tak stačí říct, že je to PnP monitor a karta/win by si ho měly očuchat samy. Jo, jednu podmínku to má. Kabel mezi kartou a monitorem musí mít drátky na tu PnP komunikaci. Pokud to tak není, tak zkus vybrat nějaký prďácký monitor z nabídky win a pustit si tam to, co potřebuješ. (beztak ty monitory tam u sebe mají akorát povolené frekvence a rozlišení, nic jiného). Tak vyber třeba EIZO T77 a zkus to.