Firefox nebo Explorer?

Zdarte,
co podle vás je lepší prohlížeč?
Můj názor je takovej že lepší je zůstat u exploreru ptz v mozile se sice blokujou reklamy a flashe atd ale někdy stránka v ní vypadá dost jinak než byla původně myšlená...
to ale neni chyba prohlizece, nybrz designera toho webu...
jsem jednoznacne pro FF, zvykl jsem si na nej a uz bez nemuzu ziiiit :D ...v praci to byl prvni SW, co jsem tam instaloval :-)
presne tak. jednoznacen je FF lepsi a hlavne bezpecnejsi nez IE imho.

a jeste jeden plus z posledni doby:
novy mail od centrumu mi funguje mnohem rychlejc a presnejc v FF nez v IE
JJ mas pravdu. Přes FF do kompu skoro nic nechitíš a bez antiviru + service pack 2 seš v pohodě
Jooooo? To je nějaký rybářský folklor? Ty lezeš na internet bez antiviru? A říkáš tomu v pohodě? Takže FF nahrazuje u tebe SP2 + antivir? :-))
Josef: Antivir je k ničemu. Antivir JEN odstraní z PC vir, který se tam dostal, ale jestli se postaráš o to, ať se tam žádný nemůže dostat, což jde, je ti antivir úplně k ničemu.
Já teda mám takovou potvoru zdarma od H+BEDV Datatechnik a ta mi skenuje vstupy na všech browserech, poštu i otvírání souborů a ani moc nezpomaluje PC.
Já byxh teda bez antiviru a firewallu na internet nevlez.... :)
<HTML>Ja mam taky jen firewall a FF a nemam problem...</HTML>
IMHO antivir kontroluje i provoz, co se jako stahuje do pc. Tuhle jsem tahal vira a antivir zakřičel....
IE vs FF. Sám používám FF, co jsem stáhl po té, co jsem dostal nový nb a chtěl jsem vyzkoušet, co přichází po Mozille. Některé věci se mi na mozille líbili víc. Třeba vyhledávání přes google a psaní adresy do jednoho řádku, vyhledávání textu i v prvcích typu textbox a tak. Ale zatím jsem byl líný si mozillu zpět nainstalovat. No co už.
No, a když to nejde v mozille a chci se na to fakt podívat, tak si pustím IE. Proč ne.

Nevidím důvod nemít v compu oba prohlížeče. Nemám Operu. Ale zatím jsem jí nepotřeboval. Vždycky jsem spoléhal na to, že když to napíšu ve validním kódu a zobrazí se to ve FF i v IE, tak to opera nějak skousne....
no nevim, nevim, ale ja davam prednost jistote...

1/ firewall na strane poskytovatele Internetu
2/ firewall na routeru
3/ SW firewall (widlackej ci Norton, jak na kterym pc/notasu)
4/ SP 2
5/ antivir (AVG / NOD32 / Norton 2005)
6/ FF

...a stejne si IMHO clovek nemuze byt nikdy jistej :) I kdyz je pravda, ze si nevzpominam, ze by mi pres tohle prosel nejakej vir :D
Podla mna je lepsi internet explorer aktualizujem si xp a tiez my bude blokovat neziaduce spami firefox my spomaluje cely windows odinstaloval som ho a zobrazovanie stranok sa zrichlilo
pali: to robia niektore pokazene extensions ... ja v mojom FF mam cca 20 rozsireni (15 prave zapnutych), otvorenych aj 50 tabov, PSPad, Total Commander, ICQ, WInamp (+ na pozadi antivir, antispyware, Apache, MySQL ...)a stiham (512 MB ram)

takze to musi byt chyba dakeho extension :))
jednoznačně FF!


Měl jsem 10 minut zaplej IE abych vyladil stránky i pro něj a to byla hrůza! samý popupy, nahrávání skoinu... spyweru hafo! šílený!