Scripty atd.

Ahoj... mám takový menší problémek. Když dělám já svůj web se scriptama (JavaScript), tak mi to v poho jde. ale když si to uložím a kouknu se na to jak by to vypadalo na netu tak se mi to pohyblivý menu neotevře a nad otevřeným oknem se mi objeví: Z důvodu zabezpečení bylo souboru zakázáno zobrazení aktivního obsahu. Nevíte co s tím? Jestli mám někde stáhnout nějaky programu, nebo něco takovýho? A ještě jedna věc. Když někdo dělal svůj web v skriptech (nebo v něčem podobnym) tak když jenom myší najedu na ten odkaz tak se mi objeví: Ve skriptu na stránce došlo k chybě... Tim se mi to zablokuje a tu stránku si vůbec nemůžu prohlídnout. :/
no IMHO neni nejlepší varianta mít menu založený na js, páč je sposta lidí, co maj js vyplej (nevim proč...) a pak se nikam nedostanou...
Odinstaluj si SP2 a nainstaluj si OPERAČNÍ SYSTÉM ;)

Ne, teď vážně. Zkus se poštěrchat v nějakých bezpečnostních nastaveních svého prohlížeče (IE6SP2, co jiného asi mohu čekat), a jinak zkus menu bez JS, případně se na IE zvysoka vys… a nainstaluj si Operu.
alebo mozillu :)
Je to v Nástroje - možnosti internetu v nastavení bezpečnosti IE.
to Ijáček:

neznám nikoho, kdo by měl js úmyslně vypnutý.
Pohyblivé menu se jedině dělá přes js + css.
A použití na webu? To by nikdo nesměl dělat stránky ve flashi a <iframe> co máš na stránkách taky není úplně 100%.
pohyblivé menu, pokud stačí, že "vyskakuje" tak to jde i přes css a html (v mozille)
mě to dělalo taky, s tím "Z důvodu zabezpečení bylo blabla ...", ale jenom, když sem to měl na svym PC. Když sem to nahrál na server, tak to fakči v poho. Nevim, snad proto, že to už pak otevírá a pracuje s tim server a tvuj PC to jenom zobrazuje.
tak to já takovejch lidí znam zase hodně.... :)