Rodinná pouta - co si o nich myslíte?

>> Bohužel nebudu mít možnost sledovat druhou řadu Pout, která ještě ani nezačala a už jsem četla, že bude slabší než první řada. Silně by mě zajímalo, jak to ti lidi ví...

Na to si musíš zvyknout, to je oblíbená vlastnost Čechů projevující se hlavně na internetu - kritizovat něco, na co se nedívám (nebo dokonce něco, co ještě ani nebylo).
Viz můj příspěvek výše v tomhle tématu.
Thalia: Dík za recenzi :) Takže jestli to správně chápu, líbí se ti to, ale možná by to chtělo víc akce, romance, napětí?

A vy ostatní, kdož jste to alespoň jednou viděli a nelíbilo/líbilo se vám to, můžete napsat konkrétně proč?
Dík :)
Doufám, že jste můj příspěvek nebrali vážně. Kdybych si to opravdu myslel, nikdy bych vám to neřekl do očí - jen bych poťouchle pomlouval za zády.
2Laura: přesně tak, víc akce, romance a napětí :-)
Já viděl asi 2 díly, líbí se mi na tom to, že tam jsou situace, které normálně mohu v životě potkat (je to české), ale přesto si myslím, že je to spíš žrout času.
Inženýr Krátký je dealer!

Teda, né že bych věděl, kdo je to inženýr Krátký ... A už vůbec nevím, co je to dealer ... Proč to sem píšu? :-/
Dealer je ten skřítek v modemu.
hanyZ: No! Vidiš to, jakej seš! Styď se! :)
milster: To je dialer, ne dealer. Dealer je obchodnik, clovek, za kterym se beha pro drogy :)
nevim kdyz si du k dealerovi aut, nemusim si u nej zrovna koupit herak :)
Né, nemusíš, ten dostaneš jako bonus zadara :)