Iné využitie internetu

Všetci vieme že internet nám slúži na zábavu, získavanie informácí, ale viete o tom že cez net môžete aj zarábať?
Navštívte: netjob.webz.cz
Tu sa dozvite o tom že istá reklamná agentúra zarába na rozosielaní mailov, takže ak máte net, a sa zaregistrujete vám ich začnú posielať, a potom keď za ne nazbierate 55 dolárov vám ich pošlú, čiže to určite skúste!

čaute!
no a kolik % mas za nalakani novych clenu?:)

imho bys mel ty stranky vylepsit a vydelavani pomoci netu bys mel dat jako vedlejsi cast webu, s vyssi navstevnosti mas vetsi sanci ze nekoho nalakas.
>Tu sa dozvite o tom že istá reklamná agentúra zarába na rozosielaní mailov, ...
tomu se tuším říká spam a už i u nás je to trestné... Jak fikané, aby nepřišli na firmu, ale na nějkého chudáka, co si myslí, že vydělá peníze...
jinak řečeno vítej na internetu JOBe
Hm, četl jsem si návod k použití a vypadá to zajímavě. (ironie).

>>> tomu se tuším říká spam a už i u nás je to trestné... Jak fikané, aby nepřišli na firmu, ale na nějkého chudáka, co si myslí, že vydělá peníze

Omyl, podle toho jak jsem to pochopil to není tak, že ty bys pro ně rozesílal spamy. Ty se pouze přihlásíš k odběru jakýhsi reklamních mailů od nich. Tudíž to nebude od nich nezákonné, protože se dobrovolně přihlásíš a registruješ k jejich odběru.
Navíc v mailu dostaneš odkaz, ten musíš otevřít, najít v obrázku číslo (kontrola zda nejsi bot) a pak na zobrazené reklamní stránce nějakou dobu setrvat.

Nevím jestli není jednodušší jít třeba zametat chodníky do města...
Tom, aha. Vidíš, nečetl jsem. Takhle vznikají pomluvy a dezinformace. Takže takový spam naruby.
Ty chodníky a si budou lepší, jednak jsi na čerstvém vzduchu a jednak je za tebou vidět kus udělané práce....
Tuhle jsem si (čistě pro tu srandu - nevěřím tomu z principu) pár těchhle nabídek propočítával. Vychází z toho, že většinou můžeš vydělat tak dva centy do roka. Jestli např. (nevím jestli je to zrovna tahle "firma") musíš obdržet <zdůrazněno>od ní</zdůrazněno> x mailů za měsíc, je nějaký problém, aby ti jich poslala x-1 ? Ve většině případů je pak někde malým písmem v podmínkách sděleno, že minimální měsíční výdělek je nějakých y dolarů, které, když nevyděláš, se zase škrtaj a začíná se od nuly. Jediná šance je získat další partu <přeškrtnuto>blbů</přeškrtnuto>zájemců do struktury a vydělávat na nich. Tomu se vznosně říká multilevel, právnickou hantýrkou letadlo, a to trestný vlastně je. No nic, někde člověk tu první miliardu vydělat musí...
Ano, chodníky jsou v mnoha ohledech jednodušší. Navíc se pak nemusí chodit do posilovny - sílíš na čerstvém vzduchu při práci, jíž je zametání. Skutečně nenáročný job. Na těch X reklamních mailů si vytvořím OCR robota ;)
jej... pamatuju se jak jsem se zaregistroval na emailing, chodilo mi 5 mailu denne a za rok sem si vydělal tak 2koruny a padesát haléru...
Ijáček, super! To musím taky zkusit!
Lidičky, ono je to takto:
- to nie je spam, lebo vy sa tam zaregistrujete, a neposielate maily, ale tie vam chodia. Nehovorím že zarobíte úžasné peniaze, to nie, ale asi 55 dolárov za 2 mesiace, ak máte net, stačí vám raz za týždeň navštíviť vašu mailovú adresu, tých asi 50 mailov otvoriť, prejsť na URL, to máte za 5 min a máte na týždeň pokoj.
- to Ijáček: Neboj, to bude viac ako to či si vetdz zarobil.
- s tymi chodníkmi neviem ako si to myslel, ale aj to musí niekto robiž nie?
Jobe, kolik ti zaplatili, abys tu kecal takový nesmysly, jako 55 $ / 2 měsíce?

55 * 20 / 2 = almužna měsíčně. Ten zametač si vydělá teda víc.
mno, ten zametač třeba taky něco dělá
Jestli je to tak jak povídá Job, tak je to třeba počítat trochu jinak. Jestli s tím stráví řekněme ne 5 minut, ale 1/2h týdně, tak to je připbližně 4h za ty dva měsíce. Kurz dolaru není 20, ale přibližně 25Kč/USD, to je střed, tak bys mohl dostat těch 24. Vezměme 24 Kč/USD, ono se to bude líp počítat. 55 doláčů za 4h to je bratru 13 a 3/4 dolaru za hodinu, vyjádřeno v Kč je to 330 kč/h a to není zas tak málo. A jako přvýdělek 660 Kč měsíčně to rozhodně není k zahození. Otázka jak je to stabilní příjem. K vůli 1500 za dva měsíce si pak nastavovat 60 spam filtrů.... No... Za zkoušku člověk většinou nic nedá
Job, už jsi ty peníze fyzicky viděl nebo jenom píšou, že je máš vydělané?
Jo, to znám, ja jsem kdysi klikal na earnings2all.com a když už jsem měl skoro oněch $70, tak se najednou minimální suma, aby to odeslali, zvedla na $7000 a začly chodit místo 5C 50C e-maily. V tomto místě jsem se na to vys*al.
Proto se ptám, jestli ty peníze fyzicky viděl... Pokud ne, pořád je to pochybné.
zelam prijemny den pani a akosi mi neda nezapojit sa do vasej konverzacie, nakolko sam v tomto biznise uz nejaky ten piatok podnikam..
Myslim,. ze cisty zisk 100$ mesacne nie je az tak na zahodenie..
kludne si zametajte chodniky ;) ja si radsej tych 10 min. odklikam a viem, ze love mi pridu.
A netjoba nenicte, je to len typek , co tiez chce prerazit a zohnat zopar referallov.
Pokial ma niekto zaujem--- www.wjob.tk ---- pokial nie, tak do toho aspon nepindajte, ked neviete o com to je ....
je vela podob. spolocnosti, a takisto aj vela sposobov ako oblafnut ludi.
ide mi len o jedno, pokial by som z toho nemal prachy, tak by som asi od toho odstupil a hladal dalsiu firmu, kt. ponuka nieco podobne.
Ale URCITE by som do toho netahal dalsich ludi a nepodporoval tych bastardov aj nadalej .....
Think about it
>> a takisto aj vela sposobov ako oblafnut ludi
No právě.

>> Think about it
Negative, mám jiné věci na uvažování.
To Nípal : Za to že Mellow mails propagujem mi neplatí nikto nič, ale asi ako každý pochopil každý zarába % na tých referaloch čo sú pod ním, a tým pádom keď sa hocikto z vás tam zaregistruje môže zhánať ľudí pod seba, a tak zarábať, nie je to žiadne oblafovanie ľudí!
Ak chce niekto zametať chodníky ja mu nebránim.
Vidím že wjob.tk robí to isté, čiže nie som jediný, čiže asi vás predsa neklamem.
Tak to skúste:
www.netjob.webz.cz
wjob, a ty už jsi nějaký ten dolar z teto činnosti viděl? Tedy držel v ruce nebo aspoň jejich ekvivalent v Kč/Sk viděl na účtu/držel v ruce?
Inak by ten môj predsa nemal zmysel no nie?
Tak?e je to úplne bezpečné.
To bude nějaká jobovka... :)
Takže neviděl?
Ale jasne že sem videl.
Tak?e ak máte chvížu času sa zaregistrujte a ničoho nebojte.
M.Mails je taká renomovaná organizácia, ?e tí si to dovoli? nemô?u vám nevyplati? ako napr:gigake?...
Húra do toho.