Zkuste si psychotest!

simon, je to brutal, google je svědek. Takovéhle věci se nejsnáze vymýšlejí tak, že nejprve vymyslíš příběh a pak z toho vykucháš zvláštní tvrzení.

První případ je člověk, který se tam dostal balonem, protože jinak by asi byly vidět stopy (pokud tam neleží dlouho). Z toho, že balon na poušti není, lze jednak usoudit, že nebyl sám, druhak, že balon nejspíš ani nepřistával. Nyní se dostváváme k tomu, že ten člověk vypadl z balonu. Důležitým prvkem je zlomená sirka. Ta nebyla zlomená pádem, ale byla odlišovacím znamením od ostatních. Závěr: Balon byl příliš těžký a losovalo se, kdo bude odhozen jako zátěž.

U dvojky asi nebudeme hledat motiv, ale jak to dokázal. Že ten člověk je vězeň, patrně nebude pochyb, jinak by se neoběsil. Nejsou zde okna, tudíž žádné stupínky, je tu pouze ta mřížka. Ta jde vyndat a postavit kolmo, pokud udrží vězeň rovnováhu, dostane se (klidně i výskokem) na hák, mřížka spadne zpět na své místo. Ale přiznám se, tohle řešení jsem nekonzultoval a třeba je to jinak.

Trojka je drastická, ale sám bych na to nepřišel. Neviděl piliny znamená, že nejspíš někdo zakryl stopy po nějakém řezání dřeva. V bytě bývá obvykle ze dřeva nábytek. Tím pádem si nevšiml, že mu někdo řezal nábytek a tudiž se zabil. Kde můžete uřezávat nábytek, aby si nikdo nevšiml, že je uřezaný, když uklidíte piliny? Přeci vespod. Koho může zarazit, že má najednou nábytek jaksi níž a zabít se? Někoho s malou vejškou, který si myslí, že vyrostl a který svojí malou vejškou vydělává. Kde vydělávají malí lidé? Obvykle v cirkuse, jsou to liliputáni. Byt je maringotka, nábytek byl nízký, aby vyšel na liliputána. Kdo mu jej mohl upravit? Někdo se chtěl pomstít, ale musel být taky malý, aby se třeba do maringotky vešel. Čili druhý lilipután, nejspíše bratr. Nejspíše taky cirkusák, ale patrně se mstí, že byl vyhozen. Vyhozen mohl být třeba kvůli špatné finanční situaci cirkusu. To je celé ;)
No Nípale, řeknu ti, jsi buď skvělý v dedukci nebo v hledání...

1) Naprosto přesné vysvětlení, není co dodat

2) Taky zajímavé vysvětlení ale takhle přesně to neni. Musím uznat že zadání je trochu zavádějící ale zase je tu vysoký strop a chci vidět někoho, kdo by přidělal do stropu hák a balancoval by přitom na hraně kanalizační mřížky. Další věc, nebylo řečeno, že ty dveře byly zavřené. Vězeň to být nemusel.
Ten chlap si prostě přitáh velkou kostku ledu a dal ji na tu mřížku. Stoup si na ni připevnil hák, smyčku a dal si ji okolo krku. Pak jen vesele čekal až led roztaje. Voda pak odtekla tou kanalizací.

3) Hmm,je to tak. Kde jsi to vygooglil?

Jojo, všichni jste psychopati, jen já jsem Manson...
Piliny jsem vygůglila snadno na http://www.zoubek.cz/homepage/hry/detek.html#piliny např.
simon: Oplatím ti to. Zkus přijít na to, co se vlastně stalo:

1.) Manželka přijede zpátky z lázní a muž se zblázní.

2.) Uprostřed pole leží mrtvý chlápek s batohem.

3.) Jednooký se nevrátil z parku.
Nípal:
1) že by nějaká prima kůra?
2) že by v batohu byl padák?
3) větvička?
Nípal:

ad 1)

http://www.zoubek.cz/homepage/hry/detek.html
A co tohle.
.
No?
Ta tečka mohla vzniknout několik způsoby:

a) někdo zmáčkl klávesu [.]
b) někdo použil [Alt]+[0][4][6]
c) někdo odněkud zkopíroval znak tečky

Neptej se mě, proč vznikla, ale tipuju, že to byl úmysl. Tečka nevěstí nic dobrého, patrně něco končí. Co by mohla pouhá tečka končit? Je-li osamocená, pak nejspíš zakončuje samotu ;) Čili samotná tečka, zakončující samotu, přivede ke mě kamarády. Kdy a které? Bude to zítra, pozítří, nebo v jakémkoliv následujícím dni vyjma pondělků, konkrétní jména si určím sám.
>>Je snad logický, že když chce člověk vidět komentáře ostatních, tak je dobrý aby se k tomu dotyčný taky sám vyjádřil
vsak ja jsem se vyjadril. ale abych videl vyjadreni tech, co se vyjadrili po mne, musim se vyjadrit znovu. tak jsem to myslel.
Tonik:

Možná, že v tý době ze začátku tam ještě nebyly vidět. Napadlo mě to až dýl, že bych je tam mohl nechat ukazovat. Jinak teď po přidání komentáře, by se normálko ukazovat měly.
asi si porad nerozumime. proste ja jsem pridal komentar. tim padem jsem videl komentare lidi, kteri komentovali prede mnou. ale jak se dostanu ke komentarum, ktery byly napsany po tom mym?
Tonik: k tomu použij mnou již zmiňované F5. Ale imho to okno asi nesmíš zavřít... ;-)
no prave! a prece to nebudu mit furt otevreny...
k .
a co když to není tečka, když to zvětšíš, tak je to obdélníček. Černý obdélníček...
Jelikož ty první tři, co jsem dal, byly dost trapné, dám trošku z jiného soudku. Vzpomněl jsem si před chvílí na jednu příhodu, která se opravdu stala.

V lese byl nalezen mrtvý potapěč.

Co se stalo? Jak se tam dostal?
TO jsem slyšel. Dopravilo ho tam hasicí letadlo.
Tonik> no, tak dej do komentáře blabla a vlez tam přes to, né... :)
docela mě pobavilo: Pat - psychopat
test