SČÍTÁNÍ LIDU

Jmeno: SomeAny
Věk: 13
Povolání: ZŠ
WEB: someany.wz.cz/main.php

PS: nevim kdo to bude cist :D


jméno: cpt-hu
věk: 15 a 3/4
povolání: AG
WEB: cpt-hu.wz.cz; dub.wz.cz
Kua tady je mlaďáků, nebo fakt kecaj? Jenom se mi nechce věřit, že Sojkovcovi na jeho zdejší IQ je teprve 19.
19 už je spolehlivě dostatečný věk na inteligentní vystupování.
Až mi zas jednou bude 19, tak budu třeba taky inteligentní. A třeba se budu schopnej i něco novýho naučit. Teď už to ňák, mrcha, nejde. (V příštím životě se sem zas zapíšu.)
Jmeno: Kyk, ofiko? kdo hleda, najde :)
Vek: neco malo pres 25
Povolani: Nekde na zakaznickym centru
web: kyk.wz.cz/www.kyk.cz, jakpsatwap.kvalitne.cz, a par dalsich mimo WZ... + WAP stranky
vyskyt: Praha, Louny, Melnicko, ICQ, pesky, autem.
zaliby: Staropramen, zeny, cestovani
Otazky? viz http://stare.cz/otazky ;-)
Tom,
> 19 už je spolehlivě dostatečný věk na inteligentní vystupování.
tohle je opravdu hóóódně individuální. Někteří nejsou schopni inteligentního vystupování dosmrti. Podívej se třeba na mě. Buhuhahahah. :-D
To byla reakce na to, že někdo nevěřil že v 19 je už to možné. Takže moje odpověď byla logická - 19 je dostatečný věk na to, aby někdo psal na fóru inteligentní příspěvky. To popřít nemůžeš. To, že někdo nenapíše inteligentní příspěvek ani v 50 a někdo klidně už v 6, to s tím nesouvisí ;-)
Tom, jo to je pravda, pokud někdo píše inteligentně a tvrdí, že je mu 19, tak to je pravděpodobné...
Stejně Sojkovec kecá. Ve skutečnosti mu táhne na devadesát!

btw. Zdravím všechny správný lidičky tudyk na fóru, vrátil jsem se po týdnu z cizích krajů, jistě jsem vám zde chyběl ...
>>jistě jsem vám zde chyběl
ttk, wtzz!
Santino Corleone
Student 2. ročník HŠ Pelhřimov
17 let
www.santinocorleone.tk
vydra
14
alienzone.webz.cz




hehe
Name=>JOnÁš|age=>16|wohnung=>PRagUe8|WebyMoje=>HtTtTP://KbTINsTitut.Cz+HttP://JohNMeCH.Tk|job=>šTuDEnT!
taky_sem_vlastně=>baskar|HHTtPp:///hever.wz.cz=>taky_moje!
hanyZ, jako vzdy, nezklame a vsechno vyzradi! Me IQ je 19 a vek 89. Ztratila se mi berle, pan Alzheimer ji nekam odnesl a ja se konecne proklikal zpet na forum...
chudáčku.... ;-)