Pop-up window blocked

no nevim jestli je to naladovosti IE, ale uz me tahle hlaska, pomalu zacina sr*t.

o co jde? obcas mam takovej zlozvyk(nebo jestli to je navyk z munulosti?), ze se na stranky kouknu pres IE. a kdyz dam v IE otevrit odkaz v novem okne tak mi nekdy vypise hlasku "Pop-up window blocked". nejcasteji se mi to stava na strance kosmo.cz. ale nic takoveho zakazany v IE nemam. pak si zkopiruju adresu z adresniho radku a v novym okne si otevru tu stranku ne ktery mi to nejde a najdnou to jde(ale pouze v tom nove otevrenem, v tom starym je to porad blokovane).

srry za takovyhle tema ale potreboval jsem se nekde vykecat:))))

jo, abych nezapomel. nevite kde je chyba?
Nevim, ale to neva, jen se vypovídej... :) Klíďo ještě přihoď pár dalších traumat, my tě analyzujem :)
tak jo,

dalsi trauma budu mit nejspiz z pouzivani mailu. dneska jsem slysel ze to snizuje IQ.
Taky nemám rád windowsy. Postupně jsem zjistil, že spousta neuróz vzníká tím, že člověk tenhle systém nezná. Občas stačí přečíst návod, zeptat se zkušenějšího kolegy nebo tak něco. Nemůže to přece být tak špatný systém, když ho používá min. 80% lidí. Ne?
No, spousta věcí je skutečně na nas*ní.
To mě připomíná; jsem *hodně* klidný člověk, ale jak mě dneska vytočily naše kočky, to jsem nezažil. Mrchy.
>>dalsi trauma budu mit nejspiz z pouzivani mailu. dneska jsem slysel ze to snizuje IQ.
Slyšel jsi špatně, používání mailu snižuje ICQ.
Aneb kdo má ICQ používá méně mail, tudíž používání ICQ snižuje používání mailu.
IE byl dycky divnej...