MS 05

Duso - Jágr právě patří k těm, kteří vůbec na zranění nehledí. Sis nevšiml že když mu zlomili malíček, že normálně dohrál do přerušení a až pak se začal starat o to co mu je?
A chcu vidět tebe co bys dělal kdybys dostal pukem do obličeje, jestli bys sebou nepraštil na led. Asi ne, ty totiž máš zřejmě hlavu z kovu (včetně náplně).
Trochu méně závisti by to chtělo, Slováci už vypadli no tak si nemusíš vybíjet zlost na ostatních týmech.
>> Jágr právě patří k těm, kteří vůbec na zranění nehledí

keď na ne nehľadí, tak načo ležal na zemi?

A ináč, ja si nevybíjam zlosť. A keby som dostal puk do tváre, a ležal na zemi tak, ako Jágr, tak by som to určite nedokázal dohrať. Ale keď mohol hrať ďalej, tak načo ležal toľko na zemi? Aby ho všetci ľutovali?
v tom je nejspis zast:))) vono dostat 5:1 a pak vypadnou(s takovou smulou v zapase) docela nas*re. skoda, ja jsem to slovakum pral:((
teda aby postoupili
jinak ja uz jdu fandit, takze cau a az budeme MISTŘI tak si zase rad pokecam:)))
Duso - vidím že asi celý život sedíš doma, nesportuješ a nic podobného neznáš.
Když člověk dostane takovou pecku do obličeje, tak to v prvím okamžiku je hlavně šok, tak nějak nevíš co s tebou je. Na zem sebou sekneš automaticky, to je prostě obranný mechanismus. A pak prostě ležíš a snažíš se zjistit co ti vlastně je.
Ty opravdu nevíš o čem mluvíš, tak raději drž ústa.
Jo a na hokej se taky nedíváš, protože jinak bys věděl, že kontrétně Jágr je jak jsem říkal přesně opačný typ, který nefilmuje a zranění si kontroluje až se přeruší hra. Teda pokud nedostane pecku do obličeje a nesrazí do ho na zem.
No pravdu povediac, český hokej ani nemám možnosť vidieť, pretože ho STV neponúka. Ale ty ma už pomaly začínaš srať. Keby som videl viac českým reprezentačných zápasov, možno by som si mienku o Jágrovi zmenil. Mne stačil včerajšok.

>>Ty opravdu nevíš o čem mluvíš, tak raději drž ústa.
Viem dobre o čom hovorím, tak radšej si zavri hubu ty!

>>zranění si kontroluje až se přeruší hra
včera si ho fakt krásne kontroloval. Ležal tam (ešte pred prerušením), až kým poňho neprišli na nosítkach.

Ale hádať sa s tebou nejdem. ŽIADNY ČECH SI NIKDY NEPRIZNÁ CHYBU!
My sme ich mali, a život ide ďalej. Vy ste tiež skoro skončili ako my. Samostatné nájazdy sú viac-menej len o šťastí.
Hehe Duso myslím že názor o tobě si každý dokáže udělat.
Nevím jestli mi tvé příspěvky jsou více k smíchu nebo k pláči.
Nepřeju nikomu nic zlého, ale tobě bych opravdu přál dostal pukem do tlamy...
Samozřejmě vyhrajem, jako že 1+1=2. Ale bojím se, že to neuvidím. Na jaké URL poběží přímí přenos?(WMP)
Dik, pre teba by ten puk tiež nebol najhorší.
Ale to je už mimo hokeja. A Tom, ak si myslíš, že sa snažím mojimi príspevkami nejak potlačiť Čechov, tak sa mýliš. Uznávam, že ste lepší ako my (5:1), ale nedávno sa aj nám podarilo vyhrať 5:0. Mne ide na nervi len... veď po tých príspevkoch vieš určite kto.
Opravdu bych rád viděl tebe, jak dostaneš pukem do ksichtu, spočítáš si zuby a pokračuješ, jako by se nechumelilo.
Duso: viděl jsi někdy puk zblízka? to je věc z pěkně tvrdé gumy, průměr zhruba tři palce, výška zhruba palec a půl. spočítej si, kolik to váží. Kilo to bude. Pořád ti to přijde málo? Dobře, půjdeme na to přes fyziku, tu hokej poslouchá na slovo. Dobrá střela má rychlost 100 km/h, teď is nepamatuju, jak to dostal jágr, ale zkusme uvažovat 90 km/h. Abychom mohli počítat, potřebujeme tu rychlost převést na 25 m/s. Zkusme uvažovat, že se stejnou hybností se bude pohybovat střela vystřelená z pistole. Střela je poměrně lehká, tak dáme 50 g. Rychlost takové střely by musela být

mp * vp = ms * vs => vs = mp * vp / ms = 500 m/s. To je víc jak rychlost zvuku, a takovou rychlost obvykle vystřelené náboje mívají (jinak by nezazněl zvuk výstřelu). No a co udělá náboj na druhém konci, už vám snad nemusím říkat.

Důsledky - asi před několika lety v Americe zabil puk (který vyletěl z hrací plochy) holčičku v publiku. To by fotbalový míč neudělal - jednak pruží (je měkčí než puk), druhak je o něco lehčí. Míčem to pouze bolí. Pukem to je strašně ošklivé. Nebo myslíš, že hokejista má chrániče a přilbu jen tak ze srandy? Výzbroj hokejisty je taky hodně drahá.

Vždycky jsem si myslel, že Slováci jsou šovinisti. Ale to my taky.
ja viem veľmi dobre ako vyzerá puk.
Ale spať k Jágrovi. Teraz počujem po prvý krát, že ho zasiahol puk. To nebola včera švédska hokejka ? ? ?
ne to bylo pukem do hlavy. to je ta černá malá těžká věc. puk, PUK, P U K ! !
Jako já nevim, vo čem vůbec diskutujete, prostě i kdyby si Jágr lehnul já nevim z nudy nebo si chtěl prostě trošičku oddáchnout, má na to právo a NIKDO ho proto nebude pomlouvat a zpochybňovat jeho charakter, či o co se tu snaží ten slovenský somár... :))))
A prý že ví o čem mluví he he he. On vůbec neměl ponětí, že Jágr dostal pukem do hlavy. A bude si tu vyskakovat. Na mě :-)
Tom: To je ovšem tedy na pováženou! Nevychovanec, ťulpas, tlučhuba, držgrešle...! :)))
>> A ináč, ja si nevybíjam zlosť. A keby som dostal puk do tváre, a ležal na zemi tak, ako Jágr, tak by som to určite nedokázal dohrať. Ale keď mohol hrať ďalej, tak načo ležal toľko na zemi? Aby ho všetci ľutovali?
Obětování pro tým? Ano, zajisté ho to bolelo jako čert, ale dohrál. Protože ho tým potřebuje.
To je jako s tím malíčkem. Si myslíš, že to je běžná věc, že s tím hokejisté normálně hrávají? Hehe.
Ano, nepochybuju o tom, že ty bys zápas nedohrál, Jágr ho dohrál, takže Jágr je ten špatný, k smíchu :-)
Gooool! (ale já se vůbec nedívám, fakt)
jä se taky nedívám a taky to vim. (od kamosky, jeji tata zacal rvat)

P.S. Dávaj to někde on-line?
No, je to tu trošku domotané
Ja som zle pochopil vás, aj to Jágrove ležanie na Zemi, ale aj vy ste zle pochopili mňa.

>>A prý že ví o čem mluví
Viem o čom hovorím - to bolo k tomu zraneniu, len nie pukom ale hokejkou

Ja som z telky počul, a aj to tak vyzeralo, že ho Švéd trafil hokejkou. Tú malú čiernu bodku, čo si myslíte že nepoznám, tam nebolo až tak vidieť. Teraz je mi už jasné prečo Jágr ležal. Zlé zdroje, zlý výsledok.

PREPÁČTE, OSPRAVEDLŇUJEM SA
Jasně, vole, všecko dobrý... Tý vole, viděli ste toho zmr.., jak strčil Jágrovi hokejku do brusle?!§#&! Ale já se vážně vůbec nedívám... Ale maj tam dobrýho dýdžeje, není-liž pravda, že? :() <- to se mi povedlo čistě omylem, ale hodí se to :)
2:0!
- to je pro ty, co se (tak jako já) nesmí dívat a přesto by je to celkem zajímalo... :)
3:0!