MS 05

no tohle tema zakladam docela brzo, ale aspon se budu mit vecer kde vykecat:))


a jeste neco, v nasledujicim zaznamu:
http://www.czech-tv.cz/vysilani/index.php?linkarr%5B%5D=Vecernik120505.15.asx&progid=4590&streamtype=WH&porad=&from=&ilink=selected

je cca po 15 vterinach, slyset oslavovani golu na 2:2(v utkani proti USA):))
Utkání proti USA jsem bohužel neviděla, zato utkání proti Švédsku jsem už ujít nenechala! JSME VE FINÁLE! Stálo mě to pravda docela dost nervů, ale jetšě mi pár sil pro zítřejší finále zbylo, takže budu samozřejmě fandit!
Mistři ! ! !
oprava: IMHO Mistři ! ! !
No já bych to narozdíl od tebe nerada zakřikla, takže nenápadně - (mistři!) :-D
Čeho se bát? :-)

Mistři AFAIK ! ! !
Čeho se bát? No přeci rozjeté Kanady toužící po třetím titulu...

No ale když už, tak MISTŘI, MISTŘI !

(ale běda ti, jestli prohrajem :-))
Imho na slogan "Vítej zlatý hattricku!" máme patent my (konkrétně Robert Záruba) a nějaký nabubřelý komentátor z nějaké rozvojové země, kde lidé chrápou v jedné posteli s medvědy, si může nechat zajít chuť! :-)

Dostanou na budku!
Je pravda, že americe (myslím světadíl) je nějaký mistrovství světa odjakživa ukradený afaik, takže už s tou pravou silou v hlase volám MISTŘI MISTŘI MISTŘI ! :-D se nebudou stačit divit, jak je vyškolíme!
Tomu se řiká hezký motivační pokec, doufám, že to čte někdo z našeho týmu :)
JJ bylo by to príma, kdyby kluci viděli, že jim taky fandíme :-D Ještě teď mám na sobě reprazentační dres, kterej mám už pravda roky a oblíkám ho právě při těchto příležitostech :-) Hoši do toho! Jedéééééééééém! :-D Škoda že fandím sama samotná....
Před chvíli prošla venku tlupa hochů, která křičela "Češi mistřííí, Kanada do pyčéé" Země je na nohou, imho ! :)
Já z venku teda nic neslyším, každopádně to tvoje tvrdý Y mě rozveseluje hihi :-D Ano země je na nohou, jen já nic neslyším a musím si to přestavovat (nejseš z brna co?)
Ne, já jsem z Ostravy :-(
Hm tak to je smůůůůla, ve finále opět budu fandit sama....
V brně není žádná obří obrazovka na náměstí? :)
Já ti popravdě ani nevím (asi jo), ale stejně - jít sama? To je na nic...
>> jít sama? To je na nic...
to si rikam porad. akorat bez toho "a" teda... :-)
No já bych tam možná mého přítele i dostala, ale kdo se má na něj koukat... na programátora... sportu neznalýho.... navíc jsme oba momentálně nachlazení, takže to bude jako dneska - já budu fandit ostošetst a on bude hulit zelený bóra v kuchyni...
Che, musíš fandit za oba :)

Přítel může naprogramovat nějaký fandící algoritmus imho
myslis naprogramovat Thalii nejaky fandici algoritmus, aby fandila za oba? :-D
Jóooo to já fandím s klidem za několik :-D a co u toho zvládnu vína :-D

Otázka od přítele: prejže co je to fandit?
Fandit znamená imho přibližně toto: Zažrat se do hry, alespoň po dobu trvání zápasu věřit, že na světě neexistuje nic důležitějšího a dávat to odpovídajícím způsobem najevo , tedy - chovat se jako blázen :)
Jóoo to já se chovám jako blázen, poskakuju, pořvávám a tak hihi :-D. Přítel jest mírně vyjeven, ale taky je rád, že jsme ve finále a slibuje, že zítra se bude dívat se mnou (prejže lepší, než kdybych se jako obvykle chtěl dívat na superstár...)....
ttk lepsi :-)
to ja jsem na poskakovani az moc liny... a stejne nemam ani cas koukat :-(