Žertovný screensaver pro pátek 13.

Screensaver, který zobrazuje modrou smrt, v závislosti na verzi windousů, na které je nainstalovaný. Pokud chcete udělat radost svému správci sítě, nainstalujte (pokud máte práva, samo) na co nejvíce počítačů, spusťte a pak pro něj zaběhněte se zoufalým výrazem v obličeji :-D

http://www.bysoft.se/sureshot/bluesaver/bluesaver.exe
Rád bych, ale blbne tomu instalátor. Buď tvrdí, že instaluje jakousi Farmu 1.3 (dvakrát jsem zkusil, abych se ujistil, že jde o bluesaver.exe), pak jsem se podíval do vnitřností Total Commanderem a pustil (s rozbalením všeho) Setup.exe. No, místo Setupu mi vyjelo Direct I/O, že končí licence, potvrdím jej a celé to končí errorem. Totéž i na třetí a tuším, že i na druhý pokus.

Není někde (nemáte někdo) ten bluesaver prostě v obyčejném zipu s přesnými instrukcemi? Já to teď nehodlám hledat (zkusil jsem Bluesaver zip, ale bluesaver má i asi jiný význam).
Mně ten instalátor taky blbl, chtělo to stále instalovat mIRC :-)
Ale pak jsem to otevřela normálně ve winraru a spustila z něj setup.exe, takže se mi to nakonec nainstalovalo.
Zajímavé, škoda, že už tu nikdo není, abych to mohla odzkoušet. A obávám se, že náš správce by mě stejně lehce prokouk ;-)
Hm, tak u mě niiic... :( Sakra, to je do nebe volající tyranie!
Já nainstaloval bez problému. Ale je tu někdo, kdo kvůli blůskříni běhá za správcem? Tak možná správcovou bych vyděsil... ;-)
Toz mne to take fachci no-problemo... Ale tohle uz jsem jednou instaloval.
U mě to šlo nainstalovat je přes rozbalení WinRarem....
Mně to šlo fpoho samočinně, tak nevim :-/

Ale myslím, že kdyby se to nainstalovalo třeba na všechny počítače v nějaké počítačové učebně (a ještě nějak povysunout konektory u klávesnic a myší :) , tak by to mohla být docela legranda: "Pane profesore, hrůza, všechny počítače zničehonic klekly!"
>> Pokud chcete udělat radost svému správci sítě, nainstalujte (pokud máte
>> práva, samo) na co nejvíce počítačů, spusťte a pak pro něj zaběhněte se
>> zoufalým výrazem v obličeji :-D
No jenom aby náhodou ten zoufalý výraz nebyl skutečný.
Nejsem přehnaně paranoidní, ale jen tak na nějaký vtípek neskočím takže děkuji, ale instalovat si to nebudu.
No, vzhledem k tomu, že výše uvedení si to instalovali a zatím zděšení nejeví, tak já bych to klíďo riskla (a to jsem paranoik slušnej), ostatně na pracovním PC - proč ne, že... Až na to, že moje práva tu končí možností vypnout, zapnout, takže si srandy moc neužiju :(
Tom: vypadá to že seš paranoidní :))
Spíš ostražitý řekl bych, zvláště po tom co jsem si přečetl reakce lidí kterým to instaluje jakousi farmu, nebo mIRC, nebo to jde jen rozbalit či co, se nedivte že jsem nedůvěřivý. A ještě je to exáč ;-)
Navíc to klidně mohl být vtípek od hanyZe. Samozřejmě že ne nic zákeřného, to by neudělal (řekl bych), ale i tak ...

Nepatřím k těm lidem, kteří například dostanou mail s nějakou kravinou a okamžitě to spouští protože to bude sranda. Je to paranoia? Pokud tomu tak říkáš, pak jsem paranoidní, ale já vím své.
mě to reda chtělo instalovat Clear Type Driver nebo něco takovýho od pixyho... což sem instaloval tak před rokem
No já nevím, co máte za pološílené operační systémy, ale já to zkoušel v práci a teď i doma (na obou strojích XP) a vždycky se spustí ten samorozbalovací ziparchiv, pak dám setup a objeví se instalátor bluesaveru, nainstaluje se a zařadí do seznamu screensaverů. Ani se nenastaví jako výchozí, což různé bestie dělají s velkým potěšením a ještě vám k tomu pro radost nainstalují deset spywarů.

Já u toho teda zatím žádný zádrhel neodhalil, takže pokud to byl z mé strany nějaký žertík, který měl za účel rozjebat vám widle, tak o tom nic nevím a dozvím se to společně s vámi :-)
No moje vokna v práci už ani víc rozjetý byt nemůžou, tuhle se mi už několikrát zničehožnic začal restarovat word zrovna v nejlepším stádiu překladu... Můj správce sítě bohužel ví, že nějaká modrá obrazovka mě nerozhodí, a tak odmítá mi dát win xp... Tudíž mám stále své win98se, opravdu stabilní a doporučeníhodný systém, padající tak pětkrát denně... Že by byl už po roce a půl zralý na reinstall :-/ ?
Jinak s výrazem "pološílený operační systém" vřele souhlasím ;-)
Screensaver se mi k tvému štěstí hanyZi nenainstaloval jako default, jako default mi zůstal cimrman. Ale bojím se, že pojkud si ho (myšleno bluescreen) nechám jako default, tak mě brzo nějakej kolega upozorní, že mi spadly windóse... a tomu se radši vyhnu a nechám si svého cimrmana ;-)