Květinový den

Tak co, přispěli jste? A kolik?

heh... já prodával;-)
Jo? A nechceš skáknout sem? Já se nikam nedostanu a ráda bych taky přispěla :)
Co to je?
Pár mých spolužáků také dneska roznášelo kytičky, ale na mnoha lidech (vyjma sebe, přispěl jsem dvackou) jsem ji neviděl. A to ani na učitelích, viděl jsem ji akorát na chemikářce :)

Sojkovec: IX. květinový den - 11. květen 2005, organizuje Liga proti rakovině. Dneska konkrétně to bylo o rakovině kůže (kdo přispěl, dostal kromě kytičky i letáček, kde je o tom povídání).

Pokud chcete přispět, ale nikde nikdo nechodí a nerozdává kytičky, můžete tak učinit dárcovskou smskou - pošlete sms tvaru DMS KVET na číslo 87777.
a kolik mě ta sms bude stát?
Jak TOHLE může dobročinnou osobu zajímat? Myslím, že 20, ale jistý si nejsem.
Bylo mi odecteno 35.7 CZK. Beda, jestli si provozovatel uctuje manipulacni poplatky!
2Laura>>já už ve 12 všechno prodal:-) (všech 250 kytiček)
milster: né, uklidni se, ty "dárče", to si provozovatel vyřídí s tou určitou organizací, charitou, či co to je... :)

nípal: no, jako mě by taky zajímalo, esli se mi nestrhne třeba 1500,-, že... :)
"né, uklidni se, ty "dárče", to si provozovatel vyřídí s tou určitou organizací, charitou, či co to je... :)"

No však právě, nechci sponzorovat nějaký úředníky, nýbrž vědátory!
Přispěl, 20 Kč
taky sme potkali jednoho typana, kterej na nás: "Dů jů spík ingliš?" Jsme mu odpověděli. Po pár minutách (ano opravdu) jsme se dozvěděli, že to je Němec:-D
nebo taky nám tam někdo dal 100kč a chtěl jenom 1 kytičku;-)
milster: mno, minimálně 1,- si dal nějakýmu operátorovi, s tim se smiř :) Zbytek šel na rádoby-výzkum-rakoviny-ale-ve-skutečnosti-nikdo-neví-kam, že... Ale to je normálka, tak to prostě chodí :)
jednou sme taky neco takovyho delali, modry pistalky, pak se kamosovi v kapse "omylem" ztratilo asi 300kč z výdělku ::)) hh...
Přiznám se, nepřispěl. Vedlo mě k tomu tohle:
Přispěvky se dostanou taky do MOU v Brně. (Masarykův onkologický ústav). Tam pracovala moje drahá polovička a já nemíním sponzorovat šéfovi MOU kožené sedačky. (z dobrých zdrojů).
Loni jsem kyticky prodávala, ale letos jsme na to uplne zapomeli. Vubec nikoho jsem nepotkala, kdo by to prodaval a jenom dva lidi s kytickou :-(
Loni nam nekdo prispel 500 s chtel taky jenom jednu kytku. Byly jsme desne prekvapeny, ale on rikal, ze pomahat se musi-dobr8k od kosti :-)
Ovšem! Není nad pomoc potřebnému, že... Hele, jelikož jsem děsně v ouzkých a nemám na nájem, otevírám sbírku "laura-v-tísni". Příspěvky mi posílejte faxem nebo na mail. Děkuji ;-)
Já jsem nepřispěl. Je mi to trapné, ale přispívám na takvéto akce jiným způsobem.
> Příspěvky mi posílejte faxem nebo na mail.

Dobrá. Odfaxuji Ti tisícikorunu. Kolik potřebuješ, abych věděl kolikrát faxovat. Pokud via mail - v jakém rozlišení peníze naskenovat? Jo, a chceš jen lícové strany nebo i rub.
doktor: prosila bych líc i rub, rozlišení na pětikila, litry a pětilitry, formát VELKÝ. Děkuji :)
Ja temto akcim proste neverim. Zazil jsem jich par a pokazdy v tom byl takovej nejakej "organizacni neporadek" --> Kdo vi, kde ty prachy skoncily. Na misto, kam dorazit mely, nikdy nedorazily.
Sojkovec: já vím kam se peníze poděly. Do nulového skladu. Chcete bližší vysvětlení?
/dev/null
Hehe, ne to by byl nullový sklad... (-;