Validita a &id=1....

Po přečtení příspěvku o NWW04 sem si zkusil zvalidovat web. Hází mi to ale chybu:

&#149; </font><a href="index.php?kam=blog&id=2"><font

a má to "kecy" v tom ?kam=blog&id=2. říká to, že &id NENí platná entita. Jak docílit, aby to nebralo tyhlety odkazy?
V tom linku nahraď & entitou & - pak by to mělo fungovat. Doufám... :]
miira: spíš &amp; :)
aby to ale nehodilo odkaz na index.php?kam=blog&id=1

:-D
OndraSter: Myslíš index.php?kam=blog&amp;id=1? To je neboj, prohlížeč si to sperávně přeloží.

A bacha na ty entity. &amp; se musi psat jako &amp;amp;
Quinix: Já vim. Vždyť to mám jako článek:-). Stejně tam mám 18 errorů, takže to bude prácička na dlouho
Quinix:

>> A bacha na ty entity. & se musi psat jako &amp;

Ale jen tady ve fóru na WZ, aby se to správně zobrazilo jako &amp;
Quinix: Snad pochopíš, co jsem tím myslel. Při citaci tvého výroku mi WZ sežralo jednu z entit.
Quinix: Pravdu díš :] Netušil jsem, že WZ fórum zpracovává entity...
Mně se ta vlastnost líbí :)
Fórum jedno nenažrané, člověk si chvíli nehlídá entity a chramst, má o jednu entitu míň :'-(
No nevim, ja bych tu validitu zase az tak moc nehrotil. Moc peknej clanek, se kterym musim souhlasit, je tady: http://blog.air4web.com/validita-neni-hracka.html
Podle mě je tohle dost nešťastná vlastnost tohoto fóra, zvlášť když se zde často vyskytují ukázky kódů, které se tím znehodnotí.
Když někdo chce napsat & tak je podle mě logické, že si to při zobrazování fórum přeloží jako &amp; aby se to zobrazilo správně. Když chce někdo napsat &amp; tak zřejmě požaduje aby se to taky zobrazilo.