Opravdová konkurence vůči webzdarma (ic.cz)

Webzdarma jsem používal opravdu dlouhou dobu. Jelikož však už mi nestačilo "pouhých" 50MB, tak sem si pořídil placenej hosting.
Před tejdnem sem však našel http://www.ic.cz
Cituji :

Doména: Funkční obě varinaty vase_domena.ic.cz a www.vase_domena.ic.cz
Diskovy prostor: 100Mb (vlastní rozdělení mezi mysql, email a www adresář)
Emailová schránka: S antivirem a spamfiltrem (vase_domena@ic.cz)
Možnost výběru pošty: Webmail, POP3, POP3s, IMAP, IMAPs
Databáze : Mysql a PostgreSql
Statistiky: Statistiky přístupů na váš web - Webalizer V2.01-10
Podpora: Pružně reagující podpora.
Fórum: Pro vaše dotazy a připomínky http://phorum.ic.cz
Administrace: Administrace mysql databáze, aktuálně zabraný diskový prostor, ankety a mailform pro Váš web, statistiky přístupů, webftp
Podporované technologie:
PHP: verze 4.3.10, podpora GD2
MySql: verze 4.0.24
PgSql: verze 7.4
phpMyAdmin: Pro správu mysql databáze, verze 2.6.1
phpPgAdmin: Pro správu pgsql databáze, verze 3.5.1
Upload souborů: FTP, zabezpečené FTPs, webftp klient

Můžu vřele doporučit ! FTP rychlé a načítání také !
Tím samozřejmě nechci webzdarma odepisovat, ale nechci, aby usnulo na vavřínech !
<HTML>to je dobre, konkurence je bezpochyby prospesna vec</HTML>
Jeje, Mira se probudil :-)
Bajda: A maji funkcni .htaccess?
hlavně ic.cz je výběrovej :)) a maj mod_rewrite ? :)
Vzkaz pro Míru (admina webzdarma) : Jsi pěkný srab, to ti teda řeknu.
Smazat mi za to web karma.kvalitne.cz., kvůli jednomu článku fóra ?

Nevymýšlej si, že to je náhoda, když vestejnou hodinu, ba i minutu jsi mi ho SMAZAL !

Vsadím se, že mi teď smažeš i tenhle web, ale co ? No jo, pro tebe to není žádnej problém viď ?

LIDI, PŘESTUPTE NA WWW.IC.CZ !
TAM VÁM ASPOŇ NEBUDOU BEZDŮVODNĚ MAZAT WEBY !

Byl bych rád, aby ses k tomu vyjádřil.
Majkls : Neni výběrový ! A do odvolání není zatím ani žádná reklama ( a pak si ji budete moc dát kam chcete ).
Tento příspěvek si přečtěte jenom tehdy, pokud mi web NEsmažete:

Já IC.cz zkoušim už nějakou dobu, více místa, je tam míň webů tj rychlejší to je, lepší dostupnost atd. Ale WZ mi příjde nevimproč lepší. Jinak taky zkouším XHosting.cz taky 100MB ale omezený traffik.

ad výběrový) Neni. Někdy od ledna už je volně k registraci

ad .htaccess) Nevím, nezkoušel jsem
Bajdo zas to nepřeháněj s ic.cz jsou dost velký problémy uvidíš sám sice je rychlejší má víc místa ale je tam to ale jednou to jde podruhé už ne ... já jsem tam měla web smazali mi ho bez důvodu sice tady mi už smazali jeden web taky bez důvodu ale myslím si že to spíš bylá má vina ... ale zas mám na wz všechny své weby no mimo placeních O:-) na wz snad .htaccess jde ne mě to teda šlo :-) na wz je dobrý to že se ty pravidla a reklamy (počet) nemění na ic.cz jsou někdy dvě reklamy a podruhé jedna pak někdy nejde nahrát věcí soubor než 500kb pak to zas jde ic.cz mi k srdci nepřirost jako wz....... zajímalo by mě jestli budou nějaké nové subdomeny ? O:-)
No, Anastasie, tak to tady zase pěkně balamutíš !

S ic.cz jsem neměl ještě ani jedinej problemek. Co se týče rychlosti ftp, tak to bylo až 10x rychlejší !

Na ic.cz nejsou momentálně ŽÁDNÉ reklamy. A vůbec se na tom nic neměnilo.
Co se týče velikosti souborů, tak jsem nahral bez problému 5 Mb soubor. Víc jsem zatím nezkoušel, ale pochybuji o omezení velikosti souboru ..
bajdo taky dit jsem ti to asi ve čtvrtek registrovala :-D rači si ten vzdaz poradně přečti než zasneš psát O:) až ti ten web zrušej tak mi na icq neplač :-* když mi nevjeříš O:)
Nevjeřym ty any slovo :D :D :D
aha no tak to dík :-P :-P :-P
Jo, asi jsem to špatně napsal, WWW.IC.CZ JE ZCELA ZDARMA !
<HTML>Bajda: karma.kvalitne.cz slouzil jako skladiste pro jiny web na jinem serveru, to je v hrubem rozporu s podminkami
prislo vam to i mailem tak proc tady lzete?</HTML>
No, nevím, web karma-dance.net byl dělán s iframe a právě soubor htm byl jako rám vložen na webzdarma.
Tudíš pokud někdo kliknul na Mp3 a download, prostřední rámec se otevřel z webzdarma.
To podle mě není v rozporu s podmínkami. Pokud ano, tak jste mě na to mohli upozornit a ne rovnou smazat.
Neberu Vám to za zlé, jen mě to trošku (dost) naštvalo.
je to v rozpore, proste web (menu) si mal na inom webe ako obsah
je pravda že maili nechoděj a údaje se posílají jinám mě se to už stalo že někomu jinému přišla moje registrace ........ten dotyční mě na to upozornil...
Aha, tak to se omlouvám.

Promiň Míro za mou agresivní reakci, asi máš pravdu.
Jen chci dodat, že karma.kvalitne.cz nebyla jen úložiště !
Používal jsem ji hlavně na Novinky na mail, protože ty jsem na pipni nerozjel.
Ty mě nejvíc mrzí, ale je to asi můj trest.

Omlouvám se všem, které jsem urazil.
Doufám, že neni v rozporu s pravidli si znovu zaregistrovat stejnou doménu a jet na ni čistou hru.

Jinak, mam už svuj vlastni hosting, takže jsem ty soubory chtěl stejně smazat, ale Admini byli rychlejší :D
Co se týká IC a toho, že je např. bez reklam, tak tohle už tu jednou bylo. Jmenovalo se to fbi.cz (nebo taky kgb.cz, site.cz). Tam taky bylo tuším 100 MB místa (nebo víc?), žádné reklamy (prý z počátku) atd. A předpokládám, že asi víte, jak to dopadlo. Nedávno chodily všem maily, že buď přejdou na placený hosting, nebo budou převedeni na "demo" program (či tak nějak), nebo jim to bude úplně zrušeno. Co obnáší demo program jsem už ani raději nezjišťoval.

Podle mě wz ať už je rychlý jakkoliv je prostě takový pevný bod, o kterém víte, že je tu dlouho a s velkou pravděpodobností ještě dlouho bude. A zadarmo. Opravdu zadarmo.
Když už jsme u fbi, tady je ten majl:
Od: "helpdesk" <helpdesk@site.cz>
Komu: langerjan@seznam.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Vážení uživatelé,

dovolujeme si vás upozornit, že se bliží datum (1.5.2005) ukončení testovacího provozu vašeho účtu u nás.
Pro prodloužení vašeho účtu je nutné provést objednávku a uhrazení některého z našich webhostingových balíčku.

Objednávky je možné provádět v sekci objednávky po přihlášení do vašeho konta.

Pro prodloužení vašeho účtu (johny) je nutné do 29.4.2005 uhradit objednávku tak aby byla připsána nejpozději k tomuto datu na náš účet, popř. do 30.4.2005 (možnost uhradit prostřednictvím Ebanky).

1.5.2005 budou neuhrazené účty deaktivovány z WWW a bude nabídnuto stažení jejich obsahu prostřednictvím FTP až do 8.5.2005 (v tuto dobu bude možné ještě účet aktivovat). 9.5.2005 budou účty smazány a uvolněny k nové registraci ostatním uživatelům.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na helpdesk@site.cz nebo na ICQ 210266431.

S pozdravem,
Provozovatelé - OS Reflex
No, mě to na fbi zrušili a ani neposlali maila.
ic.cz ale jde už relativně dlouho (asi rok), takže si myslim, že to zas až tak nehrozí.

Dokonce se chystají nadstandartní služby (např. hostování domény 2. řádu, zvětšení prostoru apod.) za poslání účtované SMS, což mi tady na wz docela chybí :(
Což o to, narozdíl od WZ tam zařídili třeba SSL. Ale vzhledem k tomu, že tam nejde třeba .htaccess, tedy ani Digest apod., neni zájem...
A že by .htaccess tak zpomaloval server, jak to zdůvodňujou ve fóru, to se mi teda nezdá...
Ale rozhodně jejich stránky a nabídka vypadá zajímavě a admini vypadají jako slušný lidi, a ne jako někde (píp).
Možná opravdu jako první možná konkurence WZ...
Hehe - no pip ani radsi nezminuj :-)