Opravdová konkurence vůči webzdarma (ic.cz)

<HTML>>>A že by .htaccess tak zpomaloval server, jak to zdůvodňujou ve fóru, to se mi teda nezdá...

To by ses divil...
Ja se zase stale divim, ze pri tolika uctech na wz a s htaccess to jede takhle pekne.
Nehlede na mod_rewrite to je vubec nejvetsi kill.
Nektere placene hostingy (nebudu jmenovat) s par stovkami uctu maji vyple i logovani access a error logu apache aby nezatezovali server, natoz potom mod_rewrite to neexistuje.

Navic tech 50MB pro ty jednostrankove kriklave FronPage vytvory kterych je tu drtiva vetsina bohate staci...
Zajimavejsim a perspektivnim projektum se tu vychazi vstric, coz je velmi kvalitni pristup (od Miry).
Takze z vlastnich zkusenosti vim (a co vidim), ze solidni webove projekty (ucty) tu dostanou vice a to stale zadarmo coz povazuju za naprosto spravnou vec.
... neni hosting jako hosting</HTML>
</konec proslovu> :)

Máš pravdu, Richarde, jojo... :) (vypočítavý, podlejzavý smajlík)

Né, vážně, fakt je to tak! A vy ostatní si laskavě uvědomte, že vaše weby jsou v rukou TĚCH NAHOŘE! Tak klíd, jo... :)
Máš asi Richarde pravdu.
Spíš jednostránkové křiklavé Wordy. ;-)
> Ja se zase stale divim, ze pri tolika uctech na wz a s htaccess to jede takhle pekne.

Asi to má nějakej důvod. Tj. logicky, kdyby htaccess tak strašně zpomaloval server, tak to prostě takhle jet nemůže.
Ostatně, některý placený hostingy dodnes nezavedly FTPS nebo SecureTP, protože "to u nich prej nejde". Takovej jsem dostal e-mail. Takže o takovejch adminech si s dovolenim (bez dovolení) budu myslet svý.

> Nehlede na mod_rewrite to je vubec nejvetsi kill.

Mod rwerite je taky na bázi regulárních výrazů. A v těch je pomalý všechno vždycky :-) Neřku-li, kdyby se používali regulární výrazy s UTF-8 nebo dokonce s UTF-16...
Pěkně je o .htaccess referováno tady:
http://www.jakpsatweb.cz/hosting.html

Jak je tam i jasně naznačeno, vše je v Apachi i PHP záležitost nastavení timeoutů či obecně rezervace systémových prostředků (paměti...). Pak není problém.
noj zto já zůstanu věrnej webzdarma... už jenom prot, že si představte www.pu.ic.cz... to zní daleko hůř, než pu.chytrak.cz... nemyslíte?
mimochodem... bez reklam?

Uživatel se zavazuje na stránky umístit náš reklamní banner, to tak, aby banner byl na dané stránce viditelný. Tj. je zakázáno používání scriptů a css vlastností, které reklamní banner nezobrazí, nebo zakryjí. (nastavení banneru viz. administrace)
Ja mam rad webzdarma takze urcite neprestupim.
LOOL, já vám taky neříkám aby jste přestupovali :D
Jen prostě, kdyby se vám hodilo 2x víc místa,aby jste věděli kam se obrátit.

Ijáček : Máš pravdu, zní to divně ..
K reklamě : Opravdu se žádná reklama umisťovat nemusí !
Až do odvolání je vše bez reklam :))

Jo, a pokud vám připadá 5MB MySQL málo, tak tam můžete využívat všech 100Mb :-))
>>Jen prostě, kdyby se vám hodilo 2x víc místa,aby jste věděli kam se obrátit.

místo mě nepálí. Ale pokud budu potřebovat 10GB místa, vím kam se obrátit - do prodejny s diskama :)
to nebylo moc vtipný ;)
já mam neomezeně místa na školním serveru... cheche! ale teda ta adresa zní trošku blbě... no... www.arcig.cz/~nemecj1 Ale člověk si nemůže pořád jenom stěžovat.... bez reklam MySQL, PHP, neomezenej prostor... prostě všechno...
Já bych si tam nahrál jen soubory a odkazoval (chi chi)
Teoreticky by sme mali vsetkych presvedcit aby odisli a WZ ostalo len naaam! =) no ale moderatory sa fakt snazia, idu v ustreti a na IC ani neodpisu, chcel som tam nieco rozbehnut a oni nic, nemaju to tam tak dobre, niekedy neslo php - akoze vyssie funkcie. Ani ucet mi nesmazali stale...Takze pre mna jeden z naj zadarmo hostingov je urcite WZ! Dekujeme Miro a Richarde
No já sem s WZ fakt spokojenej..nic jynyho sem nezkousel (treba to IC)..ale mel sem stránku na MujWeb..to je neco hroznýho..proste WZ je dobrej!
zkoušel jsem jednou jiný hosting pro klienta, kvůli prostoru, ale za pár týdnů slibované postupně přestávalo platit, takže jsem klienta přesvědčil na server za peníze.
>Autor: . (nhklasterec.wz.cz)
Datum: 15. 05. 2005 15:39

Pěkně je o .htaccess referováno tady:
http://www.jakpsatweb.cz/hosting.html

Jak je tam i jasně naznačeno, vše je v Apachi i PHP záležitost nastavení timeoutů či obecně rezervace systémových prostředků (paměti...). Pak není problém.

=>jojo, www.jakpsatweb.cz je nejlepsi stranka (obsahove) vubec. Dušan Janovský (Yuhů) je nejvetsi borec, ze to vsechno dal takhle pekne dohromady ;c)
Nikdo jiny (ani neexistuje zadna takova kniha) to takhle pro sirokou verejnost nedokazal zpracovat jako on.
Zajimavejsi ale je, ze wz ma konkurenci, ktera se snazi prilakat nove tvurce webu... Je to od nich moooc pekne, ze nabizi 100MB!
Myslim, ze prave volnym prostorem by se jim mohlo i zadarit...

Mluvim z vlastni zkusenosti: Zrovna ted musim resit problem s mistem. Na WZ-tku mam tridni stranku, kterou se snazim aktualizovat docela casto. Mam ji uz od druhaku a obsah neregulovatelne pribyva. S tim mi zaroven pribyl i zminovany problem s mistem.
Ted uz mame za sebou maturitu a ja mam starosti zase s dalsimi novymi fotkami. Nevim, co mam delat.
Pro kazdy skolni rok jsem delal extra stranku. Nyni vyvijim uplne novy (taky o dost dokonalejsi nez ty predchozi) WEB, ktery se sklada ze vsech veci, ktere byli v minulych letech. Je to fakt moc pekny archiv vseho mozneho. Takze ted mam docela drsne dilema.

1) Kdybych neco promazaval, tak stranky ztrati svou dlouze budovanou hodnotu.
2) Kdybych presel k jinemu poskytovateli, prijdu o navstevniky - adresa "NaseStranky.wz.cz" je mezi partou lidi dost znama.
3) Kdybych si kvuli trosce mista zalozil dalsi ucet, tak bych prisel o vsechno kvuli "nedodrzeni pravidel" (Bajda by mohl vypravet ;)
4) Kdybych si poridil placenou domenu - nemohl bych ji platit, protoze nejsem zatim ani vydelecne cinny a zase by byl problem s reklamou na novou adresu. A za svoje penize bych to ani nechtel sponzorovat - kvuli ostatnim ;)
5) WEBzdarma mam velmi rad a uz je u me taky dost zazity. Je pohodlny v ovladani a spoleh na WZ je taky.

Moje otazka, smerovana milym moderatorum Mirovi a Richardovi: Co byste mi poradili, co s tim mam delat? Dal by se nejak zvetsit prostor tak o 10-20MB? :c) Plis, plis :)
WZ is Da BEST :)
A myslim to vazne! Bajda daj pozor NIC nieje zadara a ak je tak potom to je prinajmensom podozrive ale myslim si ze ta to bude stat minimalne nervy skusal som vela videl som vela hladal som vela ale skôr asi zodrirm klavesnicu ako najdem daco lepsie ako wz (ale to hovorim iba o cz a sk ! zahranicne som nehladal ) Sice to nevylucuje moznost existencie lepsieho webu ale ak by som mal niekam vrazit prachy tak tu
(skoda ze nemate aj .sk domeny)



PS: nesom riťolez toto tam hore je objektívan kritika
Jáj, dy't říkám, že IC.CZ JE FREEHOSTING A NIC SE TAM NEPLATÍ ANI PLATIT NEBUDE.
To je jako, kdyby jste tvrdili, že Webzdarma bude za rok placený ..
A nebo jako říkat před půl rokem že bude fbi.cz za půl roku placený ....
;-)