Soutez pro nadsene logotvurce

Laura: To jsou výstražné značky "Pozor! Vstupujete na území zabijáckých morčat" ? :-D
Né, to jsou značky: "Pozor, neoslepněte, amatér si hrál s chytrým programem!" :-/

Já chci taky umět křivkovat (jinak než fixkou na papíře) :(
Laura: Já bych to chtěl taky umět, rozjíždí se mi to jak kartónová krabice v deštném pralese (wow, už mám hlášky jako Ondřej Soukup!) ;-) Ale řekněme, že to byl můj záměr a měl jsem málo času a tak :-)
hanyZ: tak si přepni na hokej, chlape, a nekoukej na debilního Soukupa nebo si zkazíš úsudek a budeš křivkovat ještě hůř!

:))) ...to byl samozřejmě vtípek... :))) (kromě toho Soukupa - ten fakt debil je ;-))
Hokej nuda, žádné góly skoro. Na Soukupa a ty další buzny můžu alespoň vesele nadávat a plivat na obrazovku, čímž se mi uleví od všedních problémů :-)
Jo? Tak to mě to spíš irituje, než cokoliv jinýho... A pak jsem agresívní... Stokrát radši se tiše a nenápadně ožírám u pc, smolim povídku a chechtám se vlastním blbým fórkům... (toto ovšem neaplikuji jen v neděli, ale pro velký úspěch - a pro jistotu - téměř každodenně a zatím to zabírá... Druhý den jsem potom nevyspalá, otupělá... ale zato ledově klidná a zcela neškodná... :))
Ahoj, díky všem, že jste se do toho tak pustili! Kiwi je úplně dokonalý, není to sice morče, ale málem jsem spadla ze židle. Akorát coby představitelka chovatelů si to nemůžu dovolit, no uznejte :-) Něčím se ale inspiruju.
Laura: btw. Máš moc pěkně udělaný stránky!