Nastavení klávesy

Lze si nějak nastavit, aby se stiskem klávesy zapsalo např. alt+0158, tj. aby se stiskem jedné klávesy tímto způsobem zapsalo např. ž (samozřejmě nejlépe stiskem klávesy ž)?
Jsem jedinný, kdo to nechápe?
str_replace v PHP a pokud ve Widlích, tak to asi nepude.... Navrhni to do Longhornu XP;-)
ja udelal soft co ti stiskem libovolnyho hotkeye napise libovolnej text, ale menit ascii kody to vazne neumi :)

[z] se pise klavesou [z] .. to se nastavovat nemusi
#lama> Nejsi
Jan: Paku nalevo na 45 stupnu, tu uprostred cca 60, levou kolmo nahoru. Pockej, az stupnice ukaze "Reactor Overheated" a po te otevri ty tezke dvere. Melo by se ti rozsvitit.

<sorry>Na blbou otazku blba odpoved</sorry>
Quinix & #lama: a sme traja :)
czuuus
IMHO nemyslel třeba přímo "ž", ale stiskem jediné klávesy např. "@"
Jsem tady jediný, kdo pro napsání písmena ž používá klávesu ž, aniž by na to musel používat speciální soft?
hanyZ: nejsi. ja dokonce i š pisu klavesou š
No, já občas na ž použiju tužku...
Jestli dotaz něměl být spíš:
"mám blbé kódování, napíšu ž a zobrazí se čtvereček.... co s tím?"
Taky mě napadlo, že když je okno na obrazovce jinde, tak se dá posunout tak, že před obrazovku hodím dva hranoly... Ale chytit ho myší a posunout je jednodušší...
Mno, já většinou píšu ž klávesou ř nebo ý... někdy taky č a á, záleží na spoustě faktorů, který ovlivňujou můj momentální rozptyl... :)
heh.... To já píšu veškerý jako ˇ či ´ a pak jenom to písmenko (až samozřejmě na detaily, kdy mě to napadne si skočit nahoru) a občas se mi stává, že Shift zmáčknu buď moc brzo či moc pozdě;-)