jak to vlastně je?

Rád bych věděl, jak tovlaSTNĚ JE? mOJE STRÁNKA JE POUZE O DĚTSKÉM DIVADLE A NENÍ Důvod ji snad mazat. Chápu, že počítač je jenom stroj a můlže rozbít. Jen dejte vědět zdali to bude někdy fungovat. Mám vše zálohované a spustit to znovu není problém. Musí ale fungovat stejná adresda. Je na stovkách nabídek.
Děkuji
Opravdu nevidim duvod, proč mazat stránky o děským divadle, pokud nejsi pedofil. Ale tady nejde o důvody, ale o to, že se to rozbilo, a tak se neví, co s tím nakonec bude. S tou adreSDou na stovkách nabídek jsem to nepochopil.
mno adresa na stovkach nabidek .. ja to pochopil jako na letacich nebo reklamach prave na to divadlo :)
Jo takhle !
vezmi adresář kulturních zařízení v republice, pak všechny školy a školky. Ti všichni listují na mých stránkách a čtou přehled vystoupení našeho divadla.
A když používáte ten frech tón tak vězte, že tito potencíální diváci jsou nyní v prdeli.
I na serveru který je zadarmo mohou být stránky míněné vážně.
Ahoj
Tobe neprisel mail? V nynejsim nouzovem rezimu mas k dispozici 10 MB. Adresa bude porad ta sama.
mmm,yummy, celejch stavnatejch 10MB, jo? To mam i na Quicku...
kdybych sam spocital, kolik mam mega na ruznych hostinzich, tak to bude pres 0.3gb :o) holt nejaka uschovna mp3ojek se vzdycky hodi... taky jsem se uz desetkrat registroval u tiscali. to se rovna 10x10mega... naprosto bez omezeni...
Jan Kovařík - takovýhle stránky spete na internet chlape??I když je to "jenom" o dětskym divadle,mohlo by to nějak vypadat.....i ve Frontpagi bych zvlád lepčí...
V tvorbě WWW stránek jsem začátečník, ale na svý první stránky jsem strčil rámce, který jsem našel v časopisech , a aby to nějak vypadalo použil jsem Xara webstail. Pro mě jako pro začátečníka výborná pomůcka pro tvorbu různých tlačítek, nadpisů a pozadí. Zkuste si ho sehnat (měl by být zadarmo) a něco s tim udělat. Je to docela hrůza, když to tolik inzerujete.