Give me your IP and I hack you!

Asi to znáte, ale jesli ne, tak se možná zasmějete :o)
http://cihar.com/bordel/hacker.html
to je debil :)
lolec :)
>> The guy is good: My CD-drive is allegedly deleted! Bitchchecker turned my ancient disk sucker into a burner!

ROFL!
ROFL ROFL ROFL!

Hacker má přece vědět, co je 127.0.0.1! Každopádně, aspoň se dozvěděl, že počítače nejsou pro něj, protože po restartu patrně zjistil, že mu disk čte jakýsi generál Failure.
to je hezký :)) něco podobnýho jako rm -fr / v unixu. JE to docela dobrej test blbosti. zýapíšu si to do poznámek :)) Nemyslel jsem si, že to je možný. Ale všecko je možný :)).
LOL ROFLMAO. ale "[root@localhost]# rm -fr /", ktere vyresi vase problemy se zvukovkou rulez! :)
já to znám jináč..
já to znám jako mazání fronty v postfixu :)) z ábíčka :))
Majkls: bash/lamer, je tam postfix i jiný mazání
Dobrý, početl jsem si i s mou ubohou angličtinou jsem se bavil. (-; Holt odborníci se najdou všude. Stáhnou si super program a můžou machrovat.
Napadlo mě, jestli to tak není s celým microsoftem. Rozjela se šílená kampaň na Office. Viděli jste? Akorát jsem si pod těma plakátama představil nápis "MINISTERSTVO INFORMATIKY UPOZORŇUJE: POUŽÍVÁNÍ MSO ZPŮSOBUJE DUŠEVNÍ VYŠINUTÍ/RAKOVINU/BOLESTIVOU SMRT/..." nebo co to píšou u reklam na cigarety....