zeby sel Billiiiik do sebe?

1.0.2 vrací se správně ... při F5 :-), ale sere me, ze nejde rolovat kolečkem v divech s posuvníky :-(, co Vám s 1.0.3 ? opravili to ?
> ale sere me, ze nejde rolovat kolečkem v divech s posuvníky

Jde. Ale to je imho veci ovladace mysi.
> Ale to je imho veci ovladace mysi.

Slo ti to ve FF < 1.0.3 ?
Jo. Funguje v jakymkoliv prvku s posuvnikem.
Ono je opravdu ale nutné dobře vědět, zda dříve byly standardy w3c nebo prohlížeč IE. Já osobně nevím co bylo dříve, ale pokud w3c vydávalo standardy až podle toho, co uměl IE, a zavádělo je JINAK, pak je otázka, nakolik je špatný Microsoft a nakolik w3 consorcium ...
Problém je v tom, že vývoj IE směřoval do totálního rozporu s účelem, pro který bylo HTML původně navrženo. Místo nástrojů k logickému členění dokumentu vznikaly v době konkurenčního boje IE a NN tuny jezdících, blikajících a všelijak "zdobících" tagů.

W3, ačkoli jeho praktiky jsou poněkud diktátorské, dokázalo do velké míry zvrátit vývoj do poněkud rozumnější roviny.
V tom ten hlavní problém ale není, nějaký tag <marquee> nebo jak to je může být webmasterům ukradený.
Otázka je, zda např. počítání šířky blokových elementů nejdříve zavedlo w3c jako normu, nebo jestli dříve nebylo tohle v IE aplikováno "poněkud" jinak a w3c zavedlo svou normu až poté.
> Jo. Funguje v jakymkoliv prvku s posuvnikem.

Tak mě bohužel ne, upgradoval jsem na nejnovější ovladače myši (mám Netscrol+ Eye Blue PS/2) a na FF 1.0.3 CZ ... :'-(
Tipuju, že CSS asi Microsoft nevymyslel :-)

A tak základní věc, jako struktura blokového prvku - jeho obsah, vnitřní okraj, rámeček, vnější okraj, byla už součástí CSS1.
http://www.w3.org/TR/1999/REC-CSS1-19990111#formatting-model
"The size of the box is the sum of the element width (i.e. formatted text or image) and the padding, the border and the margin areas."
taky mi nescrolujou prvky ve FF... ze by to mohlo byt ovladacem mysi se mi zda jako hovadina...
spousta věcí ve win se zdá být hovadina, a není.... to mluvim o řešení a důvodech problémů náhodně vzniklých :)
To Sojkovec:

jakou mas mys, prosim ?
Optickou geniusku, tu s tema dvema tlacitkama po strane.
ja taky
Kdybyste nebyli woové, tak si pořídíte microsoftí optickou myš jako já a bude vám ve windows skrolovat úplně všechno {provokativní smajlík}
lepti se na majoritní firmy je podlé a davové. nejdu s masou :)
tak k cemu jste dosli? taky mam optickou geniusku, ale jen 3 tlacitkovou...