NEPODPORUJU Miru ani nikoho jinyho!!!!!

Docela jsem jeste nepochopil nadseny titulky vasich prispevku typu: Miro jsme s tebou, Miro drzim ti palce, Podpoporuju Miru atd. Lidi vy mi pripadate jako kdyby se vam ten Mira nejak obetoval a vy mu za to byli vdecny. Kurva za co? Vy si umistite data na web, kterej je zadarmo a muzete se z toho podelat, jen kdyz je to zadara,je tam 50 Mb a dál (jak to nekteri nazvaji) nadstandartni sluzby) Dobre, ale tim to konci ne. O ten server se stara parta lidi, o kterych nevim co z toho maj a ale asi spis nic nez moc. A najednou se to posere (a hodne se to posere) A spousta lidi najednou zacne hlasit: Jsme s Mirou atd. a z kontextu vypliva jak kdyby ten admin nebo, kdo to vubec je, byl skoro buh, jedinej kdo nas spasi. Bohuzel je to pravda zalezi to mozna jak jsem tady vycet jen na nem, ale za co jste mu tak zavazany??? Pisete nadseny clanky na jeho podporu. Ja nechapu proc. Kdyz nekomu date svy data, tak je to jako kdyz date kus sebe. Je to jako kdyz date neco nekomu hlidat a nesejde na tom ze je to zadarmo. Kurva vase rozhodnuti nevisi na jednom cloveku a kdyz jste se museli rozhodnout prave pro toho jednoho cloveka (treba kvuli tem vyhodnejm) podminkam, tak mu nedekujte za to hovno co pro vas udelal. Hmm ted mi budete psat ze ten admin pro vas udelal uz mnoho a ze se za nas vsechny snazi. Kurva, tady nezalezi jestli se snazi nebo ne. tady jde o to ze to podelali a ted tem lidem kteri jim verili zpusobili ujmu.
Dalsi ceho jsem si vsimnul jak ten admin odepisuje povisene. At vam sakra rekne: "posrali jsme to". Ne pro neho je typicky napsat: "Dame vam dve mega nebo jdete jinam." Nevim jak to tam bylo presne, ale to neni podstata. Zni to jako:" me to nezajima a uz me neotravujte." V nejakym clanku byla jeho odpoved: To ma bejt jako utok na me? Chtel bych mu na rict, jen to ze lidi tu jsou nasrany, jestli to nepochopil a je z ty prace tak unavenej tak at ji nedela. Bude lepsi kdyz to tu rozpustite rovnou a reknete - nikdy uz to nebude jaky to bylo, jdete si jinam - lidi budou nastrany stejne a vy aspon nebude mit praci. Huh, sere me to tu a asi uz jdu k jinymu freewebu...(i za cenu horsich podminek), protoze to co tady s tim dovedli udelat za tejden je k nevire.......
GOOD SHO(i)T !
Hele, Znovuzrozenej má docela pravdu
Born d´Again :-) výslovnost :-)
Víš BornAgain částečně s tebou souhlasim, a dokonce mi příde, že je ten Míra jedinej admin kterej ten web má protože sem tu ještě jinýhi neviděla?!
Ne, jsou tu další admini, všude kolem nás, teď tě poslouchají, není před nimi úniku. Jsou mezi námi, jsou jich tu tisíce, ale ty je nevidíš...MATRIX
2 ein stein: ty ses zhulenej ne?
*stein: i ty ses potencionalni admin .. tak si na to dej bacha! :)))
Jasně, že jsem zhulenej :-,)
8
88 8
OOO O
JBS výslovnost: jebeš
*stein: eh .. ty me znas ? .. nebo sis jen tipnul ? :))
tipnul jméno nebo típnul jointa ?
tipnul tu vyslovnost
Používat diakritiku, prosím, pokud nemáte klávesnici "sdělano v cccp".
Jo, chápu I O
< 8
I O
mozna se mnou nekdo nebude souhlasit .. mozna nikdo .. ale imho diakritika nema na netu co delat :P
ja souhlasim nema tu co delat, ani nemam cesky kodovani tady