Chyba v Mozille a FF

viz http://secunia.com/mozilla_products_arbitrary_memory_exposure_test/
Žádný prohlížeč nebude nikdy dokonalý.
FF jednou jo
Moje řeč ... ;-)
No jo, já ji taky používám, jenom aby to bylo jasné, ale uvažoval jsem o tom a nemůže to přečíst jinou paměť jak tu, co je přidělená pro mozillu. Takže max. hesla, co máte v passwd manageru... Jinak nic. Na IE jsem taky našel... prý může js pustit libovolný program a js se může aktivovat i přejetím myši přes něco. Takže se držme mozilly... (-;
no neco se muze do compu dostat i kdyz jenom posunete ten scrollbar vpravo. v IE. ta chyba jeste prej neni odstranena imho.
Jak říkal (už nevím kdo):
V každé aplikaci je alespoň jedna chyba.
v IE je hlavni bug to, ze jde spustit
murphy
Furt má mozilla mnohem méně chyb než IE. Navíc ta chyba bude prý opravena FF 1.0.3 během pár dní a ne jako u MS, která čeká na "záplatovací úterý" :)
mike: to sem ale vymyslel, to je fak murphy?
Murphy je leccos, na autorovi nezáleží...
>> no neco se muze do compu dostat i kdyz jenom posunete ten scrollbar vpravo
Normálním scrollbarem to nejde. Tohle se týká něčeho jiného, jde o to, že někdo může na stránku umístit něco, co vypadá jako scrollbar. A když ho táhnete, tak metodou drag&drop spustíte něco co se vám asi moc líbit nebude :-)
Az M$ uvolni EI7, budou se vsichni FF jeste radi zbavovat ;)
>Az M$ uvolni EI7, budou se vsichni FF jeste radi zbavovat ;)

no, to určitě :o
treba jo, kdo vi :)

/nebudem precet rozpoutavat flame...:O)
dve kliknuti prosly... po tretim mi xpecka odstrelily ff, ze hrabe v pameti, kde nema co delat
skaff: ee to bylo na lamu :)
Me taky po par klicich odlitl FireFox, ale naskocilo okno s tema kecama o posilani chyby vyvojarum. Tuhle uz tam musi mit tolikrat ;)
tak sem si stáh nightly build a je po závadě :)
Dobre tak vyvojarum. Muj pocitac odesila chybovou hlasku, i kdyz kliknu na Neodesílat. Tomu rikam masochismus
Můj kámoš měl do nedávna na svých stránkách tohle: "držák na hrnek - dáreček pro uživatele MSIE" a když se na to kliklo, tak se otevřela CD-ROMka :)) To mě připadne jako že v MS mají vtip pro humor;) Ale jinak mu v práci důvěrně říkáme dinosaurus:o