přijímací test

Nevím, jestli to znáte, ale jestli ne a nudíte se a chcete si vyzkoušet přijímací test na VŠ.. ať už jste základoškoláci, středoškoláci, vysokoškoláci nebo absolventi :)

http://servis2.idnes.cz/scio/test.asp

A pochlubte se, jak jste dopadli:)

Já získal 34 bodíků a pohořel jsem především na prostor. představivosti a úsudcích, což se dalo čekat:) Něco bylo způsobeno i tím, že jsem si to pořádně nepřečet a pak se plácal do čela (no, asi 2 nebo 3 otázky :)
40. Jednou jsem se plácala do čela (jak píše hanyZ), že jsem si to měla pořádně přečíst; jinak mě potrápila analytika no a pak pár otázek sem tam okolo.
40 Wow! To už je percentil nějakých 99 procent.. smekám příčesek :)
Takový testy jsem si zkoušela už 2x podle "IQ" testů MU v Brně a ne a ne mít nějakej úspěch :-) Ještě že mně tehdy stačilo udělat obyčejný přijímačky z chemie ;-)

34 bodů
ja mel jenom 28(61%):-((((((

nejvic jsem ale sel do kolen, kdy jsem jako vystudovanej stavar nedokazal odhadnou pudorys budovy(jeste ted se z toho nemuzu vspamatovat)
hanyZ: děkuji (zardívající se smajlík)
hele když už o tom mluvíme, k tý otázce 12 - něco mi uniklo nebo opravdu jde jen o to porovnat dlouhý řetězce? (jsem to měla dobře, ale hledala jsem v tom nějakou fintu)
a u 16. - není divný že třetí a pátá možnost je stejná? myslíš že je to chyba nebo jim došla invence?
a podle me meli blbe to s tim jak tam ta holcicka lze v pondeli, utery a stredu ... :/ nebo jsem blba ja... :/
dis: jj jde jen o porovnání řetězce
keymi: holčičku měli dobře... ;-)
30 ... nj sem ostuda :-)
dis: 12 je imho zkouška (ne)pozornosti. 16 taky nerozumím. Chybka "tisku"?
Thalia: Taky 34? Pěkně! :)
hanyZ: no mohlo to být i lepší, též jsem se "plácala do čela" (i když já spíš obracím oči v sloup nad svou vlastní hloupostí či nepozorností) :-) No aspoň jsem si trochu provětrala mozek, i když nedávné Nípalovy obrázky mu daly taky pěkně zabrat...
36

holčička mi fakt nedochází
Můžete mi to někdo vysvětlit? Třeba na email, ať to nekazíme ostatním..

úloha 17.. jsem to ale pakůň :]

A naštvala mě předposlední část, ve které musí člověk taky něco vědět :]
a 16ka, tam jsem taky nic nenašel :/
2milster: nemáš tu mejl, tak jsem ti tu holčičku poslala na gmail uvedený na piškvorkách ;-)
milster: tvuj mail nevim - prostě to co řekla byla lež .. a protože je pondělí a ona lže i v úterý a středu tak musí ve čtvrtek říkat pravdu a protože je zrovna pondělí a ona lže tak musí říct že ve čtvrtek bude lhát jinak by říkala pravdu
2milster: Shodou okolnosti maj 16 a 17 stejny pismeno. U16 se staci podivat na 6 a 3. Uz vidis?

Ja to jeste nezkousel. Nemam ted cas. a navic u prijimacky jsem delal neco jinyho.
nj sem pomalej :-)
já zase zpomalenej :] ok, už to chápu, nepřemýšlel jsem takhle do důsledků :]
Mike: Já jsem zpomalenej a ještě unavenej:) Každopádně za vysvětlení holčičky dík.
Tomík: Za vysvětlení kostek dík.
milster: To já zas na těch posledních částech nahonil bodíky ;)
nj, pan študovanej :]

Promiňte, ani jsem nepoděkoval. Dík.
prolhaná holčička je v poho, já jsem spíš nepochopila jednu z těch vět u těch čtyř maníků, co byli na dovolený. Tamto že jestli jeden byl tam, pak ten druhej byl někde jinde.. Pak jsem tam měla dvě odpovědi blbě, protože to mi nějak nedocvaklo. Musím se na to podívat doma v klidu...
dis: no kdybysis to nakreslila tak to je v pohodě ale určo si byla taky líná a skládala si to jen v hlavě a to prostě nejde :-)
Směly se u toho psát poznámky na papírek? To s těma hochama na dovolený jsem si radši rozepsal.
Dal sem jen 40 ... dneska su moc nasranej a zrychtovanej ze skoly.. :[

hanyZ:
Mno je to uplne jednoduchy, spravne je ze D, protoze kdybys kostku otocil JEDNOU doleva (jak to na tom obrazku je, aby trojka byla nahore), tak ta sestka by byla na lezato, kapisto?
Hm vidim ze se to tady hejblo, priste napred refreshnu XD