sluchátka

kdo doporučí sluchátka pecky v rozumném poměru kvalita x cena....dík
sluchatka Koss jsou dobry ;-) ... a nebo Philipsky
kossy rulez
Jestli své pecky ničíš ob týden jako já, určitě nepohrdneš těmi za 70 korun v supermarketu ;-)))
Doporucuju za 15 kc od sikmookych audio profesionalu.
Doporucju Sennheiser hd202 sice nejsou pecky ale sou dobry jak na ven tak i dovnitr, zavreny, a das za ne 1200, nebudes litovat =)
Doporučuju pecky od třešní. Jinak Koss Sporta Pro, doporučuje deset z deseti ohluchlých zbohatlických hanyZů.
poisOn -> no to si děláš pr..l ne :-) dyť bych vapadal jak otík ze střediskový vesničky

Freya -> ty používám teď jako nouzový řešení ale ta kvalita je děs a běs

hanyZ -> no jo, ale ty třešně mě vyjdou teď na zimu pěkně draho :-) i když je to bezdrát :-)
Freya: to je sice hezký ale když to porovnám tak ty za dvacku rhajou šíleně a vydržej mi tak ten tejden a kvalitní už půl roku a sou furt bezvadný
Mike >> Máš můj obdiv. Já likviduju Kossy úplně stejně jako čínské šmejdy. Až začne někdo dělat sluchátka, která do měsíce neurvu třeba zacycením o kliku u dveří a k tomu budou slušně hrát, budu je kupovat ať to stojí co to stojí. Výrobci dobře hrajících sluchátek se prostě málo věnují snaze o jejich nezničitelnost :-)
Aha .. no tak takovéhle demolici nejsou odolné samozřejmě žádné ... ale zas mít chrastítka je skoro horší než nemít žádné.. to by pak byla jediná možnost dělat krocený vystužený drát a ocelové pecky aby to vydrželo ale to by bylo taky tak trochu na nic... mno to je věc názoru
knorek: no prave ze vubec - nejsou v reale tak velky, sou uplne v pohode. Tak si kdyz todle nechces kup KOSS Sporta pro. Ty mam ted ja, sou co se tyce zvuku OK, ale na ven open mi pride docela nic moc, a nejsou mi moc pohodlny, protoze mam vlasy i pres usi a nez ty sluchatka nasadis ani bys vypadal jak totalni krypl ztratis 5 minut =)), a kdyz je das na vlasy tak furt sjizdej proste diskomfort kdyz mas delsi vlasy. Jestli ale mas vlasy kratky, jenom doporucim...
Tak Kossy samozřejmě... Hlavně ne bezdrátový Panasonicy, který, pokud zapomenete, že je máte na hlavě a zajdete za roh, vás srazej na kolena děsnym uširvoucim šumem, takže se v křeči válíte po podlaze, než se vám podaří si je servat z uší... Ano, to se mi stalo a byla to docela schíza, než jsem pochopila, co se mi to děje a proč slyšim ty šílený zvuky...
Freya: Tobe se ani nevyplati kupovat KoSS, protoze maji dozivotni zaruku, to ty ani nevyuzijes ;)
no, na začátku sem zdůrazňoval že by měli bejt za rozumnou cenu, Koss Porta pro se mi moc líbí ale dva tausenty je na sluchadla celkem dost.....
a opravdu bych radši ty pecky, sice nemam dlouhý vlasy, ale obvykle nosím čepici:-)
taky sem uvažoval o těch co se zahákávaj za ušima, má někdo zkušenost?
není to nepohodlné?
knor: Jako to nevim, ale zatim každej, kdo to měl namontovaný, v tom vypadal jak totál blooming idiot...

Já mám pecky panasonic a vyhovujou (to nejsou ty bezdrátový - ty už se bojim dát si na hlavu :-))
knorek: trochu z toho bolí uši:/ Mám je doma (koss). A pokud nosíš brýle (jako já, někdy) tak je to vopruz.