Mensi priskum

Ahoj,

rozhodol som sa sprvait taky mensi prieskum, tak ak mate chvilku cas vyplnte prosim vas toto

http://lacop.wz.cz/?item=prieskum

Diky moc
Odhlasoval jsem.
Též.
Diky
uhu, rdy
finished :))
tž... jen to je divný, pač já třeba čtu fóra i weby ;)
vyplněno
Předposlední otázka se mi líbila nejvíce, tipuju, že málokdo odpoví něco jiného než tu poslední variantu ;)
;)

meca: a co viac?
Já to nikdy na procenta nepočítal, ale 0% to určitě neni, protože používam spoustu freeware aplikací..
Někdy jsem měl problém vybrat jedinou odpověď (viz to co napsal meca).
>> Předposlední otázka se mi líbila nejvíce, tipuju, že málokdo odpoví něco jiného než tu poslední variantu ;)

Tak se podívej na výsledky a uvidíš.
mislter: myslel som kolko percent platenych programov mas cracknutych a kolko kupenych. freeware sa nerata. uz to idem upravit

tom: nj, vyber co prevazuje
Pekne, ale:
"Stahujete niečo na internete? Ak áno, čo najviac?" - A filmy bez titulku?
"Koľko percent plateného softwaru na Vašom PC je legálneho (zakúpeného)?" - Co kdyz nemam na kompu zadny placeny software, mam dat, ze vse legalne? Je to nejake divne...

U OS chybi Mac OSX a *BSD (pro presnost)
#lama: u os nic nechybi, je tam moznost dat "jiny"...

Btw sem zjistil ze sem jediny ktery dal zatim u otazky co hlavne delam na internetu moznost "jine" :)
No odhlasovano ;-) vetsina mych hlasu se evidentne shodovala s vetsinou ... :-)
Revealman: U me taky, jen sem trochu vybocil u legalnosti softu, tam jsme jen dva legalni :)
lacop: Ta anketa ti bude zatraceně zkreslovat, není moc dobře vymyšlená:/
ja viem, ja to mozno niejak este vymyslim, inak diky za vsetky hlasi
technicky: strasne pomalu se mi nacita ten web :))
(chello 1mbps)
Jo, to mě taky....

Dostala sem trochu depku, když sem vyplňovala, jak dlouho jsem denně na netu, ale pak sem koukla na výsledky a zjistila, že sem ve většině... :-)
No, v práci používám w2k, tak nemůžu psát linux, že?
Chyběla mi tam v mnoha případech možnost zvolit víc jak jednu možnost, třeba proto, že fakt používám vedle sebe IE a Mozillu, někdy i FF.
Jo přesně tak, taky mi chyběla možnost výběru více variant.
A např. to určení kolik hodin denně sedím u PC, to snad ani není možné odpovědět. Zaprvé si to neměřím a zadruhé je to každý den naprosto jinak.