datový kabel

VČERA JSEM SI KOUPILA DATOVÝ KABEL NA T610.TELEFON MI NEJDE PŘIPOJIT.NEVÍM CO MÁM MÍT NASTAVENÉ V POČÍTAČI A V TELEFONU.POMŮŽE MI NĚKDO?
nainstalovala sis všechny ovladače?
a co takto vypnt capslock

IMHO k tomu je navod takze RTFM
Noo ja mám také kabel k SOny Ericsson T610 (i když k němu používám SE T630). V balení s datakabelem bylo CD s ovladači. To proste nainstalujes, pripojis kabel do PC, potom do mobilu a dole v liste vedle hodin by ti melo vyskocit nove pripojeni. Tak nejak ;-)
Ovladače z přiloženého CD mám nainstalované.Prostě nevím co dál.
HEY EVERYONE ESPECIALLY THE NEW USMERS...I JUST WANTED TO REMIND PPL TO PLEASE TURN THE CAPS LOCK OFF WHEN SUBMITTING A POST ON HERE. ITS REALLY HARD TO READ WHEN YOU DO THAT. BESIDES IT LOOKS LIKE YOURE SHOUTING AT ME. LOL. HEHE. BUT ANYWAY, THAT WOULD BE A BIG HELP TO SENILE BLIND PEOPLE LIKE ME!
pripojis kabel do PC, potom do mobilu a dole v liste vedle hodin by ti melo vyskocit nove pripojeni. Tak nejak ;-)
Jo, to dost zalezi na tom, jakym zpusobem se to pripojeni "deje". Ja mam datovej kabel do seriovyho portu. Musi mit nastavenou urcitou rychlost pripojeni, presne tu, kterou komunikuje telefon, jinak si neskrtnu, krom dalsich parametru.

stare.cz/otazky a RTFM
helena: A co vůbec vlastně myslíš tím, že ti nejde připojit? :-D
Na co chceš to datové spojení požívat?
>> TELEFON MI NEJDE PŘIPOJIT
nesmis tam ten kabel strkat obracene... :-D
tonik: alebo "ten koniec s napisom USB ide do PC" ;)
KABEL MÁM PŘIPOJENEJ,TAK JÁ MÁ BÝT,ALE TELEFON TO NECHCE NAJÍT.
A určitě to je přes USB ? většinu těhlech kabelů co jsem viděl tak se připojovali ze zadu do PCI (nebo tak nějak) a to bylo třeba připojit až v tom programu
jo,tak to já nevím.připojoval mi to jeden kluk a pak nevěděl co dál,tak mi to nechal tak ,jak to je a nechal mě v tom plácat.už jsem sehnala někoho jinýho.zejtra se má stavit a snad to dá do kupy.teda doufám.jinak díky za zájem.
ty nejses schopna zapojit drat do pocitace? hehe =)))
NEBOJ JSEM!
Pois0n: ono to neni taka sranda, musis vediet ako ten kabel natocit, co ide do mobilu a co do PC, ktora strana USB kablu ma byt hore atd. a este po vlozeni autorun CD kliknut na install neni len tak lahke ;)
hehehe
Je to USBčko? Nebo sériovej? Tohle většinou dělá USBčko...
Po zapojení se ti napíše nalezen hardware. To by mělo stačit. Máš nainstalovaný Comunication centre nebo jienj soft na mob. připojení? Tam je možnost přidat zařízení. Pokud ti to tam nechce přidat, event. najít, koukni do control panelu na přidat hardware. Pokud ani to nepomůže koukni na seznam zařízení a zkontroluj, jestli je modem povolenej. Možná tomu vadí nějakej starej modem, kterej se to pokouší hledat. Přes co ses připojovala před tim? Pokud přes jinej telefon, může to bejt tim. Pokud ti nic z tohodle plácání nepomohlo, zavolej na infolinku svýho mob. operátora a nech se přepojit na dat. infolinku. Pokud ani to nepomůže, pak mě napadá už jenom přeinstalovat windowsy. Nebo další možnost - špatnej soft telefonu... Na wap se připojíš?
Jestli je ten kabel USBckovi. Tak se musi nainstalovat ovladac, ktery by mel vytvorit virtualni COM port. V ovladacim panelu by se to melo zobrazit. No a nastaveni softu je normalni. Staci nastavit prislusny port. Vetsina programu neumi pracovat primo s USB. Ovladace bys mela mit na tom CDcku.
Nemusí a CD k tomu taky nemusí bejt... Fakt, věř mi.
Je mi jasny, ze windowsi si nanstaluji vlastni ovladace. Ale asi znas microsoft. Ne vsechny ovladace jsou ty pravy.
Ja mam siemense. Windows si kabel nainstaloval sam. Jenze ouha. Ono to nefunguje tak jak ma. S originalnim ovladacem to pak slape bez problemu.
Laura: Tomík: A kde jste vlastně zjistili, že se chce připojit na net? :-D
aaaa, to je faaakt... V tom případě zcela jiný a odlišný postup: tákže... zalovíš v krabici a vylovíš CD. Pokud ne, tak http://myt610.lasyk.net/T610/Software/
Na net jsem se opravdu připojit nechtěla.Měla jsem tady jednoho týpka o kterým jsem si myslela ,že mi to dá do kupy a nestalo se ro.5íkal,že kabel je zapojenej dobře.Ovladače taky v pořádku.programy z CD taky v pořádku.Taky nevěděl v čem je problém.Ale jsem o něco dál.Telefon komunikuje jen v mobile phone monitor a to v phonesettings,ale v image editoru a mms studiu už ne.někdy se spojí,ale nejde nic odeslat.Teda odeslat jo,ale telefon nic nepříjme.S FMA se taky nespojí.Kluci nejsem tak blbá,jen mi to nefunguje ,tak jak má,tak prosím o radu.Když jsem se pídila po chybách ve spojení s FMA,tak všude je napsáno,že se na první pokus nespojí,ale nikde se nepíše,co dělat,kjdyž se nespojí vůbec.nemám usbéčko,ale sériák.