Help se scrollbarem

Poradí mi někdo jak zrušit vizuálně scrollbar?Aby se stránka rolovala,ale aby nešel vidět scrollbar...je na to určitě jednoduchý html kód,ale už sem ho zapomněl,poraďte prosím ;-)
http://www.jakpsatweb.cz/css/css-scroll-color.html, ale je to funkční jen v IE...
Jsem tam našel jenom informace o změně barvy,ale já potřebuju,aby nebyl vidět
No říkal jsi vizuálně ne? Tak mu dej všude stejný barvy jako má pozadí stránky a bude vizuálně pryč ne?
Thalia, i ty vtipo.. (-;
Jari, jestli tam máš frame nebo iframe, tak to máš celkem smůlu, to je celkem neřešitelná situace. Zkus se kuknout jak by se tvoje stránka dala poskládat přes php include. To by asi bylo řešení. Není tu nic konkrétního, tak konkrétněji nemůžu odpovědět.
ááá javorina... no tam máš uprostřed ten iframe... povídám, v iframe je to prakticky neřešitelné.
Nevím Marku co se ti nezdá ;-)

Požadavek přece byl:
>>Aby se stránka rolovala,ale aby nešel vidět scrollbar...

Když ho obarví, tak nebude vidět, ale bude rolovat :-)
Iframe je jinej případ samozřejmě...
I když... tím obarvením se obarví i scrollbar iframu ne?
Tak ne, neobarví...

Sorry za monolog ;-)
A přece se obarví!

www.jakpsatweb.cz:

Iframe je třeba barvit zevnitř
Lišty plovoucích rámů (iframe), které jsou na stránce umístěné, se nedají barvit z té stránky, ve které jsou vložené. Informaci o barvě lišty je potřeba vložit až do stránky, která se do iframe načítá (atributem src). Jinak řečeno -- lišta patří ke svému dokumentu.
Thalia, aha, já jsem byl přesvědčený, že čtu "aby se to scrollovalo celé", tak nic, odbarvit. Ale v mozille to nepomůže...
A nejde to zakázat jako ve frameset? Tam se dají ty scrollbary zakázat a stejně to scrolluje... Někde jsem to viděl.
zkusil jsem to takhle:
<iframe height="100" scrolling="no" src="index.php">
v mozille to kolečkem scrolluje v IE nee. Když se to v IE označuje tak to taky scrolluje, ale to je hloupé. Takže odbarvit.... nebo jiné techniky.
Zkusila jsem zakázat ty scrollbary ve framesetu a dopadla jsem jako ty, ve FF ok ale v IE to nescrolluje...
Jako není to nutnost,dík že se tak snažíte :-) Snad to přežiju i bez toho :-) Jinak to jsou stránky www.beatsteaks.wz.cz ...zatím jenom dolaďuju vzhled,na dvou počítačích se mi to zdá v pohodě,ale na třetím to bylo moc tmavé...kdyžtak bych poprosil jak to je s tou tmavostí na vašich počítačích
menu je u mě špatně čitelné, asi moc "tmavé", jak říkáš. ale já mám nějak posunutý barvy. uvidíme, co na to jiní...