usb 2.0 bez sp

Mam win xp bez jakehokoli sp. A kdyz chci naist. usb 2.0 tak mi to akorat nabidne odkaz na stazeni a instalaci sp2 nebo sp1. Ja s temito produkty nemam prilis dobre zkusenosti,takze bych se instalaci sp1 a 2 chtel vyhnout. Nevite nekdo jak naistalovat usb 2.0 bez sp? Me se to nepodarilo.
Dekuji
No WinXP bez SP1 a SP2 jsou dost nebezpečný systém řekl bych ....
Ale pokud na tom PC nemáš internet, tak je to v pohodě. Nemůžeš se ale divit, že ti nepojede USB 2.0 (nevím jestli jeho podpora byla už v čistých WinXP ale asi ne).
Moriss: SP 1 si klidně nainstaluj, ten už je časem prověřený:) a víceméně vše jede v pohodě.
SP 2 je ještě pořád trochu loterie, sám ho doma nainstalovaný nemám...
no ja kdyz sem si kdysi naistaloval sp1 tak jedine co jesem pozoroval bylo znacne zpomaleni. no a nejake dva roky funguji bez sp1 i 2 a je to naprosto bez problemu a to jsem skoro 24 h/denne on-line. sem s tim fakt spokojen takze bych to radsi neistaloval. zajimalo by mne jestli je to vubec mozne mit usb 2 bez sp.
SP1 je v pohode
Moriss: bez SP na XP USB 2.0 nerozjedes.

hanyZ: mam SP2 doma, a jede to uplně v poho. Alespoň sem nemusel stahovat hafo záplat.
Johny: Když jsem nainstaloval SP2 v praci, tak mi nejely www, ani když jsem se posral :-/
No, když sem instaloval já, tak to jede v poho :)
Ty jsi holt machr :)
Já taky bez problémů (SP1 i SP2).
hanyZ: To víš :D
SP-1 doháněl mimo jiné právě hardw. podporu, SP-2 je zrůda, zvolil jsem radši dobře nastavené Kerio a AntiVir H+BEDV.
A můžeš mi říct, v čem je to tak zrůdné? že nemusíš stahuvat hafo záplat, ale můžeš si je nechat poslet/najít v časopise. že BFU je upozorněn že mu neběží AV, FV? že IE má anti pop-up?
Že mi nekontrolovatelně vylejzaly všelijaký věci s dotazem jestli chci něco vidět jsem překousnul, ale měl jsem problémy s FTP a podobně (i když jsem se usilovně snažil protokoly nastavit). kerio si postupně nastavuju, ukládám nastavení a žiju si spokojeně i s vlastním http serverem.
Mam sice Kerio, ale ani s Windows firewalem sem neměl problémy s internetem.
njn tak jsem teda nabyl nazoru ze bez sp1 to nepujde.... tak du instalovat. pravdou ale je, ze kdyz jsem sp1 naistaloval pote co vysel, tak me celkova stabilita a rychlost xp prilis nepotesila. no ted uz to snad bude lepsi. Ale do sp2 nejdu. spousta znamych to naistalovali a meli s tim docela problemy(neviditelnost na siti, zprovozneni internetu,ftp...). ale fakt je ze nekteri to meli bez problemu a jsou s tim naprosto spokojeni
Já jsem zase prozměnu od nikoho neslyšel (osobně), že by měl s SP2 problémy.
Tom: Ja ano. A byl jsem u toho. Nic proti tobe, ale tve nazory mi pripadaji zaujate ve prospech Microsoftu a vubec celyho toho systemu, kterej JE neetickej. Samozrejme ze MS chce vydelat, jako kazda jina firma. Stejne jako Gross. IMO je jeho chovani velmi neeticke. Premier se nesmi takto prezentovat.
Sojkovec > hm. Nevím co má tohle společného s mými názory když řeknu, že jsem ze svého okolí neslyšel o žádných problémech s SP2 (nepočítám "zaručeně pravdivé příhody" z třetí ruky).

A měl bys pořádně číst mé příspěvky (teď nemyslím jen v tomhle threadu), protože já rozhodně nejsem zaujatý ve prospěch žádného OS (nebo firmy), jen (a to už jsem na tomhle fóru říkal několikrát) se snažím na všem nacházet nejen to špatné (jak je hlavně u MS zvykem), ale i to dobré.
Ja radeji vyzdvihuju spis to spatny, jelikoz je treba s tim neco delat. Co je dobre, je OK.
jo bude battle tom vs sojka. :)))
OK, Sojkovec volí zbraně, já volím čas a místo :-)
Já ma XP profi, bez SP..a USB 2.0 karta mi jede. supr. Na netu jsem denně. a v pohodě.