Sbírání

Tak se lidi pochlubte jestli něco sbíráte
Já sbírám známky. Ani poštovní, ani psí, ale školní... a docela mi to jde, moje sbírka sice není tak pestrá, jako spíše početná - mám obrovské množství jedniček.

Ale jsou lidi, co sbírají staré železo a barevné kovy a dávají to do sběru. Někteří sbírají papír. Jiní plasty...

Jiní sbírají drahé věci (obvykle po nocích), nebo ráno loví jídlo z popelnic.

Sběr je hodně široký pojem.

A teď vážně - mám minisbírečku věcí z kinder vajíček, ale už jsem ji dlouho nerozšiřoval. Také mám spírečku leporel z českých, moravských a (sic!) slovenských hradů a zámků, mám zde i pár jeskyní a nějaký ten skanzen... ;) Jo a možná, že i Adršpašské skály... rozhodně mám skalní hrad v Sloupu, Moravský kras, či třeba Spišský hrad či Oravu. Ale to je asi tak vše, co sbírám.
Sbírám důvěru některých lidí :)
Já "sbírám" známky ;) ... teda mam jich plnej šuplik...

Ale už jsem zase dlouho nesbíral... vždycky mě to chytne jenom když vidim známku, kterou mam ve sví sbírce v televizi s cedulkou 1000000,- ;-)
Já sbírám peníze, ale má sbírka je zatim zoufale malá :-(

Kdybych chtěl být malinko vážnější, tak řeknu, že sbírám pivní tácky.
Já už toho sbírala... Co mi ale vydrželo, je sbírání nálepek, krabiček a vůbec všeho ze sýrů.
Vedle toho si udržuju sbírku pivních tácků - kam přijdu, tam beru :-)
Peníze sbírám taky, ale většinou je rychle vyměním za něco jinýho ;-)
2 hanyZ:
ja skôr tie pivá
?:-)
Houby
nemoce abych mohl zustat doma.. jinak cukricky z hospod a podobnych podniku (mam i plno zahranicnich)
ja siram penize na el. kytaru zatky od piv(slusna sbirka) a jeste sbiram sily abych sel do skoly(vsechno myslim vazne)
"ja siram penize"

nemohl bys mi taky nějaký nasrat? ;)
Já sbírám nemocný lidi a pomáhám jim být zase zdravými.
Pěkný :)
Sbírám zkušenosti, abych přežil tenhle život...

A také audio/video rarity skupiny Queen.

A mám ještě někde pár alb známek...
Sbírám peníze - tohle je dost dobré :-)

Ale někteří lidé opravdu peníze sbírají (peníze různých zemí, staré peníze, mince i bankovky).
jo na to sem zapomnel, mam sbirku cizich men :)
men- jako jméno nebo men- jako měna?
men jako anglicky množné číslo slova muž (man)
měn samozrejme :}