Fóry, fóry a jenom fóry

Lidi objevte v sobe nejakou kreativní sílu nebo nastrazte usi a povezte nám nejaký vtipný vtip (teda pokud este náký sou) at se vsichni pobavíme.
PS: Vsichni na WZ. tj.Freya, hanyZ atd.
http://www.vaclavak.net/weblog/archiv/1106858737-jeden-o-pande.php
Dovolím si jeden fór vynalezený v pátek (kdy jsme na škole mimo jiné vynalezli i dva vtipy kreslené spadající do kategorie "Neslušné", podkategorie "Na tabuli").

Učitelka Benešová: "Homo erectus taky prošel jednou takovou zásadní změnou. Bylo teplo, měl pořádné ochlupení a celý den běhal za zvěří. Co se asi stalo?"
Já: "Vynalezl deodorant."
Pocitacovy:

Maly pocitac sa pyta starej mami ako sa dostal na svet. Stara mam hovori: "Raz sa to musis dozvediet, tak ti to teda poviem. Tvoji rodicia sa stretli na chate zvanom "Bordel". Vosli do chatroomu zvaneho "Zachod" a uzamkli ho aby sa nikto nemohol nalogovat. Potom zacal tvoj otec uploadovat data zo svojho memory sticku. Ked mama skoncila downloadovanie tvoj otec zistil ze tvoja mam nema firewall. A o 23 716 800 sekund (9 mesiacov) si sa narodil"
Židovský z Lopuchu:

Moše byl velmi zbožný žid, do synagogy chodil, na chudé přispíval, neřestí nepáchal, a přesto ho postihlo neštěstí - zemřela mu žena. Moše truchlil, plakal, ale Bohu si nestěžoval. Po krátké době mu zemřela i dcera. Moše opět truchlil, plakal, ale přece jen si stále říkal - Nu co, mám syna, dům, koně, práci... Za pár neděl mu zemřel syn. A Moše už byl opravdu dost na dně, ale pořád si říkal - Boží úmysly jsou nevyzpytatelné, asi to tak Hospodin chce... Nu, neuplynul týden a Moše ztatil práci. Bože, proč mě tak trestáš, pomyslel si, ale i s tím se smířil. Samozřejmě - za pár dnů vyhořel jeho dům a on přišel o střechu nad hlavou. Už už se skoro začal rouhat, ale pak se mu ještě podařilo zachránit z trosek a popela truhlici se zlatem a stříbrem. Naložil tedy zbývající majetek na vůz, zapřáhl koníka a vyjel do města s tím, že si zde koupí nějaký malý domek a dožije své trudné dny. Když přejížděl po mostě řeku, strhla se náhle bouře, z oblohy udeřil blesk, zabil koníka, zapálil vůz i most a všichni spadli do rozbouřené řeky. Moše se z posledních sil vydrápal na břeh, promočený, bez ničeho a pozdvihl obličej k nebi a zabědoval: "Aj vaj, Bože, copak jsem nebyl celý život zbožným židem, neplnil jsem všechna přikázání a nežil podle zákona? Proč mě tedy tak trestáš?!"
A na nebi se najednou odhrnul obláček, objevil se Bůh, rozpačitě se poškrábal ve vousech a řekl: "Já ti ani nevím, Moše, ale ty mě prostě tak nějak sereš."