Úžasné M$ algoritmy.

Hehe.
http://markovo.wz.cz/pidimek.php?p=20
Fascinující je hlavně ta "shortest". Nejdřív přes moře do Newcastle, pak se otočit na patě, zpátky přes moře do Norska a hurá do Trondheimu. MS algoritmus do toho zřejmě nějak zapracovává i poznávací zájezdy nebo co :D
Jo, to bude nějaký lobbing ze strany nejmenované cestovní kanceláře... (-;
...lobbying.... jak jsem se dozvěděl ze slovníku...
Ale jinak to není hloupé. Zadal jsem si cestu z Ostravy k nám na chatu a vyhledalo mi to stejnou trasu, jakou jezdíme. Ne, že by bylo moc jiných možností :) A je zajímavé, že veškeré výpravy z Ostravy začínají na Českobratrské :D
Muhaha, to je prča...
2 MzM: příjemná změna designu, tedy vlastně vůbec první (?) design:-)

Btw. v úvodu ve druhé větě máš "rozližení". Pokud to není schválně (skrytý vtip), tak by stálo za to to opravit:-)) Jinak vtipné povídání - pobavil jsem se!
headlong, není to schválně, dík za upozornění...
No já nevím, mi to žádnou cestu neukázalo, délka 0, čas jízdy méně něž minutu, takže vše v pořádku.
A navíc - místo abyste byli rádi, že máte k dispozici zadarmo vyhledávání trasy, tak v tom hledáte špeky. Ach jo, kritizovat umí každý, ale něco udělat, to už je horší co?....
proc ma Tom tak casto dosti podobny (stejny a radikalni :)) nazory jako ja?


:)
.. a většinou jiný než já? ;)
Co člověk, to názor. Z čehož vyplývá, že demokracie je nesmysl a diktatura se líbí pouze diktátorovi. Bohužel nesmyslnost demokracie se projevuje furt (nikde se různé strany nedohodnou), a diktaturu nikdo nechce.
PoisOn, milster > já se snažím vždycky dívat na daný problém objektivně, i z druhé strany, kterou obvykle lidi nevnímají nebo nechtějí vnímat.
ефл ещ ыьу вмф Ж)
pardon :|

tak to sme dva :)
Když se díváš na problém objektivně, skoro se to ani nedá považovat za názor. Jedna věc je realita a druhá tvůj pohled na ni.
Ono to ale protichůdné není - můj názor může být dán tím, že se na věc dívám ze všech stran.
Někdo si řekne - hry jsou předražené, nebudu je kupovat - to je jeho názor.
Já si můžu říct - hry jsou drahé, ale podívám se na to i z druhé strany - někdo s tím měl práci, musí ji mít zaplacenu, zaslouží si to když si tu hru koupím (třeba za rok kdy bude levnější) - a je to můj názor.

Něco jiného je, když se nechám ovlivnit názorem jiných. Ale když jen svůj názor formuluju na základě hlubšího zamyšlení se a důkladnější analýzy problému ze všech stran, tak to pořád je můj názor.
Tom, jasně, v životě jsem nic neudělal... Umim jenom kritizovat.
Marek > říkal jsem snad že jsi nic v životě neudělal? Ne, tak nevím o co ti jde. Říkal jsem jen, že udělat něco je horší než jen kritizovat a byla to reakce na to, jak bezdůvodně hledáte chybičky v něčem, co někdo z dobré vůle udělá a poskytne to zadarmo...
Imho jde o to, že kdyby to vyhodilo nějakou chybu technického rázu (např. chyba připojení k databázi nebo tak něco), tak by to možná bylo zbytečné hnidopišení a asi by mi to zvlᚍ zábavné nepřišlo. Tohle mi to přijde docela vtipné. Ale já nikdy neměl smysl pro humor, takže se omlouvám M$ a všem vyznavačům kvalitního, sofistikovaného a hluboce lidského humoru za to, že jsem se tomu dovolil zasmát. už to nikdy neudělám. Přisahambohu!
No když jsem to poprvé zkoušel tak jsem to špatně zadal, myslel jsem že to blbe když dáte do políček Z a DO stejné město a špatně jsem si ta města přečetl.
Je pravda, že takhle jak je to doopravdy to opravdu vtipné je.
Takže se omlouvám za to, že to, co jsem napsal, jsem napsal tady. Ale jinak si za tím 100procentně stojím. Jen se to moc nehodilo k tomuto tématu.

hanyZ > ironie ti opravdu jde ;-)