Hry na stáhnutí

2 Columbo: kdybys radsi objevil znovu Amkeriku, nebo vyresil nejaky slozity pripad, bylo by krasne na tom svete :-)
skaff> nevidim duvod proc to Columbovi vymlouvat. polozil jsem jen jednu otazku a ta byla spise recnickeho charakteru. zato ty jsi k pozitivni diskusi prispel - nestydate delas z Columba troubu.
Mno, tak trochu jsem se zamyslel nad větou "1. COLUMBO: zablokoval si domenu hrynstahnuti.wz.cz kvuli blbosti" a řekl jsem si, že slovní spojení "hry na stáhnutí" zní naprosto nepřirozeně. A tak jsem schválně zkusil vyťukat do prohlížeče adresu hrykestazeni.wz.cz - a zjistil jsem, že to blokuje ještě lepší doménu kvůli ještě větší blbosti!

tom: mno, možná nevíš, zda na ně autorská práva platí, ale minimálně u TTD si jsem jistý, že je na té stránce nelegálně ;-)
Stránky hrynastahnuti momentálně nejedou, nevím jestli už třeba nebyly zrušeny kvůli nelegálnímu obsahu, ale každopádně v jiném threadu nabízí Columbo ke stažení z těch stránek hry Commander Keen (od id-Softu, autora např. her Doom a Quake) a opravdu bych se moc divil kdyby tyto hry (i přes jejich stáří) bylo možno volně šířit.
Commander Keen vládne xD
Docela mě na* smázli mi ty hrynastahnuti prej"warez" dyť to byly postahovaný z jinech webů na WZ! Nebo to byly freewarovky! Docela mě naštvali!
TTD, CK a další hry cos tam měl rozhodně freeware nebyly. Hele moc nenadávej, protože my jsme tě varovali (i když se to třeba Pat nelíbílo....).

Ze kterých webů na WZ jsi to stáhnul?
Tom> Pat se da v pohode sklonovat ;]
Pat > a můžeš mi říct jak jsem to měl "sklonit", když netuším jakého to je rodu? Už jednou jsem považoval sisu za ženský nick a byl mužský, tak jak můžu tušit, jestli seš ta Pat nebo ten Pat? Pokud bys byla ta Pat, pak jsem to napsal správně (nebo taky tam ještě mohlo být Patě, ale to by znělo divně). Pokud jsi ten Pat, pak tam mělo být Patovi.
Jasnovidec ale nejsem....
V katalogu v hledat napište Transport a na jednom z prvních 10 bude v Downlandech URČITĚ ke stáhnutí TTDLX z WZ, ne odkaz a ty ostatní nevim.
Columbo: to furt neospravedlňuje to, žes jej dal na stránky ;) Pochop, z internetu si můžeš stáhnout leccos, ale nemůžeš to šířit, když to není freeware. Je to dokonce snad u TTD uvedený, že se nesmí nelegálně šířit (o ostatních hrách nevím).

Takže - kořínky jíme? Ano! Kance jíme? Ano! Kamaráda jíme? An... ne! Žábu jíme? Ano! To byl ošklivěj chyták - doktora Žábu jíme? An... ne! Software za prachy ke stažení dáváme? An... ne! Ne! Ne! Ne!
Copak software za prachy ke stažení, ale jmelí!
Copak jmelí, ale jmelí!
:o)
No, když to srovnám s tím výletem na Kokořín..
Prosím tě, vždyť tohle se nedá vůbec srovnávat! To je zážitek na celý život!
Kam se hrabe Bittner. To se nedá srovnat!
(to už je mimo Afriku ;) )
Ale mistře, to tam vůbec nepatří...
Musí to béét, Maryšo?!
ééh... copak Maryša, ale jmelí... (teď mám vážně výpadek... ale schválně kouknu do záskoku, co je potom... á, nějak to ve scénáři nevidím, asi to museli pozměňovat... ale na mp3ce to mám, tááákžééé...)
Nepíšou náhodou v podmínkách zákaz nahrávání nelegálních MP3? Co když si tam někdo nahraje WMA či WAW?
Nípal: po výpadku s Maryšou následuje, myslím, příjezd zvídavého invalidy ;) (možná dokonce část "Vavrochu, co dobře hoří?")

Columbo nemá šanci zaplašit solidní OT :P
Columbo: jsou to legální mp3 ;)
nemá talent, nemá... (míněn Columbo)

Columbo: jseš sice mladej, ale je fakt, že ze sebe ještě děláš blbýho. To že je na internetu k dispozici ke stažení něco, co by být nemělo, tě neopravňuje k tomu, abys v tom pokračoval a dělal to taky. WZ to má v podmínkách, který se mi teď nechce číst, každopádně nesmíš nabízet ke stažení nic co se nemá a nesmíš ani odkazovat na stránky, kde se něco takovýho stáhnout dá. Takže můžeš nabídnout ke stažení jen to, co je prokazatelně volně šiřitelné, nebo na to máš vlastní nebo zakoupená práva. Že to jiné freehostingové servery v podmínkách nemají, nebo třeba mají a nekontrolují, je jiná věc.

A jestli se to nepokusíš pochopit, hodíme tě Vometákovi. Nebo vlastně Vometákovo bráchovi.
Colombo: nevim koho by napadlo davat na web cokoli ve WAVu nehlede na to ze standartni (3:00 min) track WAV by ti zabral vic nez cely nabizeny prostor WZ... aspon by ti nezbylo misto na nahrani tvejch webůůů.... bůů :)