Problém s ukládáním zdrojového kódu

Ahoj, chtěla bych se zaptat jestli někdo netušíte, jak se mám zbavit tohoto problému:
Když otevřu jakoukoli stránku, např. stranka.htm co mám uloženou na disku a chci upravit zdrojový kód, otevře se mi v Poznámkovém bloku, ale nahoře se mi v tom modrém panelu neobjeví "Stranka.htm - Poznámkový blok", jako dosud, ale celá cesta např.: "C://Moje/Stranka.htm" a když to pak chci uložit, nic to nehlásí, tváří se to jako že to uložené je, ale nakonec není.
Napadá mě jen, že by to mohlo být něco v nastavení, ale přiznám, že až tak dalece se ve Windowsech (XP) nevyznám :/
Jestli víte, co by mi pomohlo, moc děkuju za radu.
Díky Lucka
No, poznámkový blok je natolik jednoduchý program, že by neměl dělat problémy. Aspoň jsem o tom nikdy neslyšel.
A skutečně se neuloží? Ono se při ctrl-s tváří jako by nic, ale uloží se. A když se pak podíváš na to místo (c:\moje\Stranka.htm), tak to tam fakt není? To se mi nezdá. Nedíváš se jinam? Zkus, když tak, soubor-> uložit jako. To ti ukáže, kam to skutečně ukládá... Jinak nevím.
Mo žná se soubor stránky otevře z historie prohlížeče (dočasných souborů) a tam se taky uloží. Zkus přetáhnout zástupce Notepadu z menu Start se stisknutou klávesou Ctrl na Plochu (zkopírovat) a ikony souborů stránek pak přetahovat na tohoto zástupce.

Nebo si rovnou stáhni editor PSPad a ze zástupcem PSPadu udělej totéž.
ftp://ftp.sac.sk/mirrors/sac/utiltext/psp432cz.exe
Nebo zkus potom v prohlížečí dát obnovu - F5