Need for Speed Underground 2

Dotaz na ty co tuhle hru hrají, nebo hráli:
Dojel sem poslední závod ve Stupni 5, mam odkrytou celou mapu, všechnen tuning.
Přišla mi SMS, že mam zajet do garáže abych moh pokračovat, ale když tam vjedu, nic se nestane, na mapě nejsou žádný závody. Ve statistice kariéry je kompletnost 64%. Kam mam zajet, nebo co udělat?
Možná máš na mapě nějakej skrytej závod. Teda repsektive nemáš, hledej. BTW máš dojetý všechny SUV?
Co je SUV?
otazka je jestlis to TREBA spatne neprelozil kazdymu koho znam se stalo ze mu (kazdymu na jinejch %hry) poslal rachel SMS at ji ihned vrati auto do CAR LOTu ale zadny jeji auto nemeli ani se tam nic nestalo a kazdej potom z nudy jezdil oOVERRUNYy a pak se mu otevrel jeden zavod a po nem uz to bylo zase normalni....
OVERRUN je poředpokládám volnej závod o ujetí 300m, nebo ne?
To už je asi konec. Přečti si ještě jednmou tu SMS, mě to napsalo, že už sem vyhrál všechno a v garáži si můžu zopakovat jakejkoli závod. Poslední závod sem jel na 5 kol proti tomu chlapoj s kosou na ruce. Ve statistice mam taky asi 66%, možná tam sou ještě skrytý závody, nebo to maj rozbitý.
No, mě to napsalo, že mam zajet do garáže abych moh pokračovat. To nic neudělalo, tak sem jezdil Overrun, pak zajel do garáže. Přišla mi SMS, že mam Rachel okamžitě vrátit auto, jinak se nasere a nezazávodim si dokud to nedovoní. Prej čeká u Autoprodejce. Objel sem všechny a nic. :(
Ve statistice mam 67%
1)je to outrun, ne overrun;
2)konec hry je když porazíš toho týpka šéfa racerskýho podsvětí, já skončil v 70%;
3)tak psala že máš zajet do garáže nebo do car lotu?
Tomm: Nejdřív, že abych moh pokračovat tak do garáže. Potom další SMS, že jí mam okamžitě vrátit auto a že čeká u Autoprodejce. Jenže já její auto nemam :(
Johny: Tyjo tak to nevim, mě psala že jí mam vrátit auto hned ze začátku, ještě před tím, než sem si koupil první auto... Kde tak přibližně jsi? Odemkl jsi už Coal Harbor West?
Už mam hotovej 5.stupeň
Ted sem začal hrát znova, a tu sms mi poslal po dvou závodech s jejim autem.
Johny: No jasně! Teď zajeď do car lotu a vyber si nový auto! Doporučuju 240SX :)