Top list

Na www.toplist.cz mám počítadlo. Přistupuji tam pořád, což mě započítává a ještě ke všemu mi to píše že používám prohlížeč Gecko, ale já používám FireFoxe.. Fakt nešikovný.....
Gecko je jádro prohlížeče. Tahle věc má na svědomí to, jak se stránka vykresluje. Gecko jádro používají Netscape, Mozilla (a Firefox), a snad taky Maxthon ho může mít.
A není čistě náhodou FireFox Gecko? Já bych řekl, že ano. Gecko je jádro prohlížeče, a používá je především Mozilla její různě odnože, jako třeba právě FireFox (dříve FireBird, ale to museli přejmenovat, aby se netloukli s databázovým systémem téhož jména).
Hele není náhodou FireFox to letadlo? Myslím že se tak říká nějakýmu MIGu.
Tonya >> Těsně vedle- Ohnivá liška....
>Přistupuji tam pořád, což mě započítává
A jak by tě to jako mělo poznat a nespočítat? :)
Columbo: Neni to ohniva liska, ale panda cervena
Fire-oheň, Fox-byla, je a bude LIŠKA
Ohnivá liška je totéž, co panda červená a firefox ;-)
aha(-:
Columbo: je to proste chytak, ohniva liska neni...
>> Gecko je jádro prohlížeče. Tahle věc má na svědomí to, jak se stránka
>> vykresluje. Gecko jádro používají Netscape, Mozilla (a Firefox), a snad
>> taky Maxthon ho může mít.

Není Maxthon bývalé MyIE? Mám pocit že jo. Pokud ano, tak rozhodně nemá jádro Mozilly, ale jádro IE a s ním i jeho díry.
Tom: Do Maxthona (MyIE) je možný přidatr plužinu s podporou Gecko-jádra, ale jo to dost na <|> protože tím přijde o dost funkcí a vůbec je to pak takový nepoužitelný.
Přidat do IE podporu Gecko jádra?
To mi trochu připadá jako přidat do Windows podporu Linuxu.
tom: uz se stalo.
Tom: je to pridani pomoci jednoho softu do Maxthonu, normalni
Linux na windows? Cygwin...
To že tě to započítává je tím že toplit si pamatuje 1 uživazele pouze 30min. pak se započteš znovu. Podívej se jinde, ale mám dojem že o moc lepší to nebude :-) . Michal
Nejlepší je napsat si vlastní stat. script, kde to ošetříš. Jinak zkus counter.cnw.cz