co si myslite o super crooo

na supercrooo jsou dva nazory.... jeden je ze se chovaji arogantne a jsou to raperi s gesty americkych cernochu.... takze nejhorsi... druhej nazor je ze phat a hack jsou vyborni raperi a maji svuj styl... ktery se neboji reprezentovat... viz Dáda a spol :)) patrim do druhe skupiny. co si myslite vy....
Co to je supercrooo?
Supercrooo je IMHO největší ptákovina na světě, pač rapeři maj odjakživa těžkej život, takže sou to uchylové....

Btw... kdo že to je? :-)
nesnasim hopas a jeste vic hopas s 'americkymi cernochy'
Tak hip hop respektujte, ale ne hned nesnášejte...
BTW o Supercrooo si myslim, že je to dvojice poubertálních zbohatlíků, který nemaj co dělat a tak se naváží do slušnejch lidí. Ať si utahujou ze Škromacha, Klause nebo podobný havěti, ale s Dádou a spol to trochu přepískli...
Kdo to jsou Suprecrooo?
Supercroo? To je nějaká nemoc? ;×]
Supercoo?
Tak, co to kur*a je?
...asi nějaká blbost...
http://www.supercrooo.cz/

no já nevím, web zneužívá Schumachera, jinak nic moc, jediná ukázka mp3 je k zblití. Jestli je to účel, tak se jim to povedlo.

Těm bych se něčemu takovému zdaleka vynul.

ZKAZILI JSTE MI POOBĚDOVOU SIESTU! )-:
POOBĚDOVOU? Já oběd eště neměl-čekám na mámu co mi přinese. Jsem totiž nemocnej a musim to bejt se ségrou. Brzo dám Head Shot!
Chudáčku:(
Uže jsem asi 30 minut poobědě. (naštěstí) Měl jsem móóóóc dobrou rejži a omáčku:-)
Začátek té empétrojky zní jako nějaké elektronické střevní potíže. A text... ten má se střevy taky něco společného. Nelíbí se mi to, sorry.
Navážej se atky do MAREŠE je sice trapnej a povídá si, ale aspoň to má kloudnej text a dá se to maličko poslouchat a Leoš na rozdíl od nich něco dokázal a někam to dotáhnul, kdežto oni škoda mluvit . . .

Nevim proč se navážej do úspěšnějších lidí než jsou oni! Záviděj jim snad? Nebo je to u raperů normální. Vím že Eminem dělá to samý! Opičej se po něm snad? Já bych se ohlédla po kvalitnějším hip hopu jako je třeba Lords Of Brooklyn. Ta jejich písnička Lake of Fire je fakt sožííííí!

PS: Ať se radši navážej do Špidly či Standy Velkéého! Kdyby říkali že Pergnerová je zfetovaná kráva - říkali by pravdu!
PS: Ať se radši navážej do Špidly či Standy Velkéého! Kdyby říkali že Pergnerová je zfetovaná kráva - říkali by pravdu! >> A nejsou to náhodou úspěšnější lidi, než seš ty? Nezávidíš jim? ....
Ne, nezávidím! Nechtěla bych se šklebit na každýho novinářskýho vola a každou chvíli poslouchat pomluvy, který o toibě napíšou do BLESKU či jiného BULVÁRU. Je to hrozný - žádný soukromí!
A tak jsme se za chvilinku dostali od super croo k premiérovi a bulvárním plátkům. Asi budu zase obviněna z rýpání, ale někdo tu má neuvěřitelnou schopnost odbíhat od tématu :-)
Jo máš pravdu rejpeš. Kdybys byla zahradnice, dostala bys ocenění za nejlépe zrytou zahrádku. Ale meca se mě ptal/a jestli jim nezávidim a tak jsem to napsala!
ad Supercrooo: ty písničky nejsou špatný, ale zas, furt sou to dementi...
ad. suprcrooo.cz
Každá stránka = jeden obrázek větší než 100 kB? Divím se, že tak neudělali i guestbook. Když si vypnu obrázky, tak mám internet pro slepce:) Ten kdo dělal ty stránky musí být snad ještě větší dement než ti rapující pitomečci.
Takže oni maj stránky jen z obrázků! A já se divila proč mi to nabíhá tak pomalu!
Po třetí - co to je Supercroo? Já jsem o nich nikdy nic neslyšel, to je nějaký pokus o rapovou skupinu?

Mrknul jsem se ze zvědavosti na jejich obrázkové stránky a stáhl si tu mp3 co tam je.
Nic tak strašného jsem ještě neslyšel. Hudbu by s libovolným hudebním SW složil každý, text...... Text ........ No ......... No comment a projev "zpěváka" .... no comment too.

Výsledný dojem z té "písničky" - udělalo se mi po chvíli zle.
Děkuji nechci.
tom: ja vim to sem predpokladal ze ty budes proti.
ostatni: tak v patek muzete jit do rock cafe se na ne podivat. no dada prej podala i zalobu nebo co.... ale psalo se o nich i v rytmu idiota nebo jak se ten casak menuje.. a to je sila o rapu v zenskym bulvarnim casaku? neslýcháno...
hey ta jejich stranka je ale snad nakej pokus o spatny vtip... to sem fakt nepochopil